Neler Yeni

silinebilir

Prisoners

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Serdar Kaya
silinebilir

Son düzenleme:

mehmettici

80+ Silver
İyi günler. Dün Türk Telekom aboneliğimi yenilettim. Hızı 2 kat artırdım. Ama birkaç sorunum var.

1.sorun Türk Telekom'un TP-Link Archer V5 modemi takıldıktan sonra hız testinde Sivas çıkmıyor. Samsun Kayseri Adana İzmir'e kadar çıkıyor ama Sivas çıkmıyor. Aboneliği yenilemeden eski modemde böyle bir sorun yoktu.

2. sorun ise indirme yaparken görev yöneticisinde ağ kısmında 50 hızla indirme yaparken üst kısımda 5 görünmesi. Eski modemde indirme ne kadarsa o kadar görünüyordu örnek 24 hızım vardı 24 görünüyordu en yukarıda ağ sekmesinde. Şimdi kaydırıp bakmam gerekiyor.

Resim atıyorum bu iki sorunumla ilgili bakarsınız.

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
speed test sunuculari heryere kurulmaz sivastaki sunucu kapanmiş olabilir bi sorun yapmaz speed testen test yapip atin

Prisoners

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Serdar Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
speed test sunuculari heryere kurulmaz sivastaki sunucu kapanmiş olabilir bi sorun yapmaz speed testen test yapip atin

Çözüldü. Aboneliği dün yani 9 şubatta başlattım. Hızım 50 olarak göründü. Ayrıca bana SMS ile 10 şubatta yani 1 gün sonra kampanyaya katılımınız tamamlanacaktır diye SMS gelmişti. Bugün katılımınız tamamlanmıştır diye SMS geldi. Bende baktım hız testi düzelmiş mi diye gerçekten düzelmiş. Benimle aynı sorunu yaşayan arkadaşlar bağlattıktan sonra 1-2 gün beklemek en iyisi. şimdi sivas görünüyor.

Son düzenleme:
Top Bottom