Neler Yeni

Türk telekom tanıdık olursa altyapı süreci hızlanır mı?

Rality

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Yakupcan Kaya
9 aydır altyapı bekliyorum bugün bilgi almak için türk telekom müdürlüğüne gittim ve projemin daha çizilmediğini öğrendim,şansıma tanıdık birisiyle karşılaştım ve bana bugün projenin çizileceğini ve projemi en öne alacağını söyledi. sizce dediklerini yaparsa süreç ne kadar sürer bilgisi olan varmı?

Aderal

80+ Bronze
9 aydır altyapı bekliyorum bugün bilgi almak için türk telekom müdürlüğüne gittim ve projemin daha çizilmediğini öğrendim,şansıma tanıdık birisiyle karşılaştım ve bana bugün projenin çizileceğini ve projemi en öne alacağını söyledi. sizce dediklerini yaparsa süreç ne kadar sürer bilgisi olan varmı?
Süreç hızlanır hocam tabii bu işler direk tanıdığa bakıyor

Rality

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Yakupcan Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Süreç hızlanır hocam tabii bu işler direk tanıdığa bakıyor
ne kadar uzar hocam projeyi en öne alsa falan?
Mesaj otomatik birleştirildi:

yanlış yazmışım ne kadar hızlanır en öne alsa tahmini

ayrıyetten ön başvuru da yaptım

Aderal

80+ Bronze

yanlış yazmışım ne kadar hızlanır en öne alsa tahmini

ayrıyetten ön başvuru da yaptım
Hocam sure vermek imkansız. Projeyi en öne aldı çizildi diyelim, genel müdürlüğe gonderilir orda onaylanması lazım bütçe açısından onaylanırsa ondan sonraki süreç fiber ana hat kablosu takılır - fiber kutusu takılır - dairelere kablolar çekilir - fiber sinyali verilir ve altyapı aktif gözükür. Yani en az 6 ay sürer bunlar süreç gerçekten çok yavaş isliyor

Looizy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Ömer Faruk AYGUT
Kesinlikle hızlanır..

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,859
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Ben o kadar çok talep oluşturdumki hepsi tanıdık olmuştu artık

COMMANDERR

80+ Bronze
1-2 kez başvuru yaptım , başvuruyu sürekli takip ettim. Aradan o bu diyene kadar 7-8 ay geçmişti gelen giden olmamıştı.
Türk Telekom bayisine babama telefon almaya gitmiştik ,ama telefonu almadık .orda mağaza sorumlusu bi abi vardı ona söyledim ev interneti başvurusu yapabilirmiyiz diye yapalım dedi, o başvuru yu yaparken daha önce başvuru yaptım gelen giden olmadı dedim , ben yardımcı olcam dedi birini aradı , 4 günde eve internet geldi tanıdık önemli.

Rality

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Yakupcan Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben o kadar çok talep oluşturdumki hepsi tanıdık olmuştu artık
en sonda nasıl çözdünüz hocam?

1-2 kez başvuru yaptım , başvuruyu sürekli takip ettim. Aradan o bu diyene kadar 7-8 ay geçmişti gelen giden olmamıştı.
Türk Telekom bayisine babama telefon almaya gitmiştik ,ama telefonu almadık .orda mağaza sorumlusu bi abi vardı ona söyledim ev interneti başvurusu yapabilirmiyiz diye yapalım dedi, o başvuru yu yaparken daha önce başvuru yaptım gelen giden olmadı dedim , ben yardımcı olcam dedi birini aradı , 4 günde eve internet geldi tanıdık önemli.
ev interneti için çok beklemişsiniz ben altyapı için bekliyorum o kadar ay

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,859
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
en sonda nasıl çözdünüz hocam?

ev interneti için çok beklemişsiniz ben altyapı için bekliyorum o kadar ay
Pes edip fiberi çektiler :D

Öğrenen_biri

80+ Bronze
Valla banada 6 ay bekleyeceğimi bildirmişlerdi. Sadece babamın üstüne biten neti kendi üstüme aldım. 2 hafta netsiz kaldıktan sonra annemin iş yerine net bağlandı annemde bahsetmiş ve ertesi gün gelip bağladılar.

Rality

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Yakupcan Kaya
Valla banada 6 ay bekleyeceğimi bildirmişlerdi. Sadece babamın üstüne biten neti kendi üstüme aldım. 2 hafta netsiz kaldıktan sonra annemin iş yerine net bağlandı annemde bahsetmiş ve ertesi gün gelip bağladılar.
bana ne kadar bekleyeceğimi söylemediler fakat ben hem ön başvuru yaptım hemde tanıdık var en üste alıcak bizi bence en kısa zamanda olur diye düşünüyorum

Pes edip fiberi çektiler :D
ben bütün herkese mail attım cimer,btk,açık kapı,twitter ve linkedın ama çalışmalar devam ediyor diyorlardı her seferinde bugün de müdürlüğe gittim tanıdık çıkınca en öne alıcak beni ve ön başvurum var çok bekleyeceğimi sanmıyorum hızlanır elbet

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,077
İsim
umut şahin
Hocam sure vermek imkansız. Projeyi en öne aldı çizildi diyelim, genel müdürlüğe gonderilir orda onaylanması lazım bütçe açısından onaylanırsa ondan sonraki süreç fiber ana hat kablosu takılır - fiber kutusu takılır - dairelere kablolar çekilir - fiber sinyali verilir ve altyapı aktif gözükür. Yani en az 6 ay sürer bunlar süreç gerçekten çok yavaş isliyor
yok be ben basvuru yaptım 1 haftaya proje çizildi 1 hafta sonra kazı yapıldı kutu takıldı o sürede fiber kablo çektirdik dairelere kutu taktılar sonra ki hafta salı veya çarşamba sinyal verildi hatta

Rality

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Yakupcan Kaya
yok be ben basvuru yaptım 1 haftaya proje çizildi 1 hafta sonra kazı yapıldı kutu takıldı o sürede fiber kablo çektirdik dairelere kutu taktılar sonra ki hafta salı veya çarşamba sinyal verildi hatta
tanıdık falan mı vardı hocam yada binada çok mu kişisiniz ben 9 aydır bekliyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,346
Üyeler
154,562
Son üye
buffbuyucusu
Top Bottom