Neler Yeni

Turkcell Superonline Paket kaybı sorunu ve VPN önerisi?

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,843
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
League Of Legends, Discord, Apex legends gibi oynadıgım her seyde paket kaybı yaşıyorum oyunu kapatıp açmadan düzelmiyor. VPN açınca düzeldiğini söyleyenler var ama ücretsiz ve Türkiye sunucusu olan bir VPN bulamadım ayrıca sorunun çözümü de yok heralde çözemedik yani

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Atabey-İlgaz
Birebir aynı sorunum var nerede yaşıyorsun bölgesel bir şeydir belki?

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Yavaş yavaş Superonline lılar dökülüyor başka başka forumlarda gördüm 3-4 konu demek ki genel sorun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Atabey-İlgaz
Yavaş yavaş Superonline lılar dökülüyor başka başka forumlarda gördüm 3-4 konu demek ki genel sorun.
Benimle aynı civarda oturan 2 superonline kullanıcısı arkadaşımda da aynı sorun var o yüzden. Neden daha çok ses çıkmıyor milletten çünkü paket kaybı var ama genel değil sanırım sadece uploadda paket kaybı var, youtube izleyen adam farkına varamıyor yani. Mesela discord yazmış arkadaş, discordda herkesin sesi normal geliyor ama benim sesim sorunlu gidiyor, veya oyunlarda ölene kadar paket kaybı var ölüp spectate geçince normalleşiyor paket kaybı kesinlikle upload sıkıntılı. 2 aydır falan uğraşıyorum baya çözdüm her şeyini cimere falan da yeni ilettim ama hayırlısı...

wtbkOO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
wtbkOO
Bende de ping ve indirmede sorun var. hic yardımcı olmuyorlar gittim bide 2 yıl tahattüt verdim...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,185
Üyeler
140,154
Son üye
wose16
Top Bottom