Neler Yeni

Türkiye-Hollanda maçı muhtemel ilk 11'ler ☹️

Evet ilk 11'i pek beğendiğimi söyleyemem büyük ihtimal yeniliceğiz dostlar yeter l*n yeterrrr yeterrrr 😖😖

Hollanda: Verbruggen, Dumfries, De Vrij, Van Dijk, Ake, Reijnders, Schouten, Simons, Malen, Gakpo, Depay

Türkiye: Mert Günok, Mert Müldür, Samet, Abdülkerim, Ferdi, Salih, Kaan, Hakan, Barış Alper, Kerem, Arda

Ya hadi her şey tamam da ya Samet Balonu🎈🎈ne alaka ya? 😖😖😖😖

eren28tr

80+ Platinum
Evet ilk 11'i pek beğendiğimi söyleyemem büyük ihtimal yeniliceğiz dostlar yeter l*n yeterrrr yeterrrr 😖😖

Hollanda: Verbruggen, Dumfries, De Vrij, Van Dijk, Ake, Reijnders, Schouten, Simons, Malen, Gakpo, Depay

Türkiye: Mert Günok, Mert Müldür, Samet, Abdülkerim, Ferdi, Salih, Kaan, Hakan, Barış Alper, Kerem, Arda

Ya hadi her şey tamam da ya Samet Balonu🎈🎈ne alaka ya? 😖😖😖😖
Muhtemel 11'e nerden baktın hocam ben stoper ikilisi olarak kaan-abdülkerim oynar diye düşünüyorum.

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Yav adamlar binlerce yıllık Türk sembolü yapan futbolcuya ceza vermiş tombala çeken ingilizce 20 bin euro ceza vermiş bırakın kadro madro mevzu değil artık sahaya 3 kişi çıksa bile destekleyeceğiz

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Muhtemel 11'e nerden baktın hocam ben stoper ikilisi olarak kaan-abdülkerim oynar diye düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yav adamlar binlerce yıllık Türk sembolü yapan futbolcuya ceza vermiş tombala çeken ingilizce 20 bin euro ceza vermiş bırakın kadro madro mevzu değil artık sahaya 3 kişi çıksa bile destekleyeceğiz
Kadro düzgün olmazsa nasıl yarı finale çıkacağız?

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yedekte Maldini var haberimiz mi yok
Ne alaka şimdi az önce kadro kadro mevzu değil dediniz??? Ben de cevap verdim. Kadro mevzu hocam kadro düzgün olmazsa Yarı Final hayal aşağıdaki ilk tam Şampiyon olacak ilk 11:

Mert Günok,Mert Müldür,Ferdi Kadıoğlu,Abdülkerim Bardakçı,Merih Demiral,Hakan Çalhanoğlu,Salih Özcan,Barış Alper Yılmaz,Arda Güler,İrfancan Kahveci,Cenk Tosun

eren28tr

80+ Platinum
Ne alaka şimdi az önce kadro kadro mevzu değil dediniz??? Ben de cevap verdim. Kadro mevzu hocam kadro düzgün olmazsa Yarı Final hayal aşağıdaki ilk tam Şampiyon olacak ilk 11:

Mert Günok,Mert Müldür,Ferdi Kadıoğlu,Abdülkerim Bardakçı,Merih Demiral,Hakan Çalhanoğlu,Salih Özcan,Barış Alper Yılmaz,Arda Güler,İrfancan Kahveci,Cenk Tosun
Merih Demiral cezalı dostum?

Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Paşadöner
Kadro çok kötü değil bazı kişiler kendine çeki düzen verirse kenan yerine keremi almaları iyi olmuş kenanda milli takımda pek oynayamiyor gibime geldi 2. Yarı girebilir ama güzel olur yinede

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6

Merih yok

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,469
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
oh be sonunda kenan oynamiyo

Top Bottom