Neler Yeni

TurkNet alınır mı?

Flokii

80+
Forum kurallarında kod paylaşımının yasak olduğuyla ilgili bir bilgi yok! En yakın şey "referal link ve reklam amaçlı paylaşımlar", adam "Turknet iyi midir ?" Diyor. Konunun kendisi reklam, ben link vermedim, kod verdim kodu ister kullanır ister kullanmaz, adama yardımcı olmak için paylaştım, belki tanıdığı kimse yoktur, belki başkasının işine yarar, sana ne? Derdi sana mı düştü? Ayrıca Turknet müşteri hizmetlerine arayarak ulaşmaya çalışmayın, ulaşırsınız ama neden zamanınızı boşa harcıyorsunuz, Turk Telekom'u aradığınızda sorununuzu anında çözmüyorlar, Turknet'e uygulama veya site üzerinden yazıyorsunuz sıkıntınızı, adamlar zaten sorunu çözüyorlar, ya da size bilgi vermek için arıyorlar bence bütün şirketlerin müşteri hizmetleri bu şekilde olması gerekiyor, şunun için 1'e bunun için 2'ye basa basa menüde dolanmaktan iyidir.
Dostum boş tartışma ortamı yaratma ben bu kod paylaşımı yüzünden uyarı yedim ve seni raporladığımda rapor incelemesinde memnuniyetini anlatıp kodunu paylaştıysa sıkıntı yok diyor. Oysa ki bende aynı şekilde memnuniyetimi ve merak edilen soruları cevaplayıp kodumu paylaşmıştım. İkiside aynı durum ben ceza yediysem seninde yiyeceğini düşünüp yasak dedim. Demek ki artık yasak değilmiş! Anladın mı? Boşuna gergin ortam yaratma okey?

Eredun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Yasir Yaşar
Ben 4 5 senedir kullanıyorum max 3-4 kere sorun yaşamışımdır. Onlar da destek kaydı açtığımda anında çözüldü. Ping sorunu hiçbir zaman yaşamadım.

lorddraq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
muhammed erkenez
Dostum boş tartışma ortamı yaratma ben bu kod paylaşımı yüzünden uyarı yedim ve seni raporladığımda rapor incelemesinde memnuniyetini anlatıp kodunu paylaştıysa sıkıntı yok diyor. Oysa ki bende aynı şekilde memnuniyetimi ve merak edilen soruları cevaplayıp kodumu paylaşmıştım. İkiside aynı durum ben ceza yediysem seninde yiyeceğini düşünüp yasak dedim. Demek ki artık yasak değilmiş! Anladın mı? Boşuna gergin ortam yaratma okey?
Art niyetli bir insansın neden gerginlik yaratmayayım? Yaratırım tabii ki de! Senin başına olumsuz bir olay gelince başkasının başına da gelmesini istiyorsun, sosyopat mısın? Raporladığını anlatıyor bi de gerginlik yaratma diyor, hey Allah'ım Ya Rab'bim! Tamam hadi işine bak!

smtkrrsln

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Samet Karaarslan
Instagram
smt_krrsln
Discord
Smtkrrsln#1953
altyapın varsa kullan