Neler Yeni

TurkNet internet sürekli kopuyor

salwadore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Umut Bakır
Aylarca ama aylarca çözülmeyen sorunum, internet günde onlarca kez kopuyor ve ben modemi kapatıp açana kadar gelmiyor, kapatıp açınca hemen geliyor kısa süreliğine, belli bir saaten sonra kesin ve kesin tekrar kopuyor sizce ne yapmam lazım.

eren28tr

80+ Platinum
Aylarca ama aylarca çözülmeyen sorunum, internet günde onlarca kez kopuyor ve ben modemi kapatıp açana kadar gelmiyor, kapatıp açınca hemen geliyor kısa süreliğine, belli bir saaten sonra kesin ve kesin tekrar kopuyor sizce ne yapmam lazım.
Vdslmi fibermi kullanıyorsun.

19hsyn96

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,326
İsim
Hüseyin Şen
Ben vdsl altyapı kullanıyordum belirli saat aralıklarında durmadan kopuyordu internetim sonra hızlarımı düşürttüm sorunum ortadan kalktı, bu kopmalar ilk ev ankastre arızalarından oluyor sonra modem sonra saha dolabı arasındaki kablo arızası.
Mesela ben firma değiştiriyorum ilk ay sorunsuz internet hizmeti alıyordum, daha sonra sürekli kopmalar oluyordu, sizdede aynı sorun olabilir belki

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Bora
Bina tesisatında sıkıntı olabilir. Modemde sıkıntı olabilir. İnternet kutusunda da sıkıntı olabilir. SNR Margin değerlerine bak modem arayüzünden...

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,118
İsim
Lokman Doğan
Kapat aç çözülüyorsa muhtemelen modemle alakalı düşünüyorum. Ya adaptörü sorunlu ya kendi yazılımı hangi marka model modem?

bybakir42

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Osman Sinan BAKIR
Hat değerlerinizi paylaşabilirseniz net bir yorum yapabiliriz.

Top Bottom