Neler Yeni

TURKNET internet yavaşlaması

Mr.PEAK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Davut poyraz
Merhaba,
75 mbps download, 7 mbps upload lı türknet vdsl paket kullaniyorum. Birkac gün öncesine kadar internetim gayet iyiydi twitchde telefonumdan 1080p60fps yayınları donmadan izliyorudum fakat 2 gündü internetim çok yavaşlamiş durumda instagram sayfamı bile zor yeniliyorum. Speed test yaptigimda indirme hızım 45 50 mbps arası cıkıyor fakat internetim aşırı yavaş 3 4 mbps gibi, modemim; Zyxel VMG8623 T50B daha 1 hafta önce aldım. Etkisi olacagini dusunmuyorum ama 2. Modemim ile kablolu köprüleme yaptım sebebi bu olabilirmi ?

Ryuga Kishatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Ryuga Kishatu
Merhaba,
75 mbps download, 7 mbps upload lı türknet vdsl paket kullaniyorum. Birkac gün öncesine kadar internetim gayet iyiydi twitchde telefonumdan 1080p60fps yayınları donmadan izliyorudum fakat 2 gündü internetim çok yavaşlamiş durumda instagram sayfamı bile zor yeniliyorum. Speed test yaptigimda indirme hızım 45 50 mbps arası cıkıyor fakat internetim aşırı yavaş 3 4 mbps gibi, modemim; Zyxel VMG8623 T50B daha 1 hafta önce aldım. Etkisi olacagini dusunmuyorum ama 2. Modemim ile kablolu köprüleme yaptım sebebi bu olabilirmi ?
türknete destek kaydı açın benimde 1 haftadır internetim yok hala ilgilenmiyorlar :/

Trabzonlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
373
İsim
Ömerfaruk
Merhaba,
Bendede ayni problem var arada pinyin 4000 e çıkıyor google sayfayı bile yenilenmiyor

Mr.PEAK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Davut poyraz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bendede ayni problem var arada pinyin 4000 e çıkıyor google sayfayı bile yenilenmiyor
Evet wild rift te 600 pingin altına dusmuyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

türknete destek kaydı açın benimde 1 haftadır internetim yok hala ilgilenmiyorlar :/
Daha yeni tasindım türknet ten nakil islemlerim 1.5 ay sürdü en son btk ya şikayet edince açtılar internetimi

Trabzonlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
373
İsim
Ömerfaruk

Daha yeni tasindım türknet ten nakil islemlerim 1.5 ay sürdü en son btk ya şikayet edince açtılar internetimi
İlla işi zorlaştırmaya çalışıyorlar

İlla eskiden daha kötüydü adama arada ping 30 000 e çıkıyor diyorum inanmıyor anlık foto istiyor o zamanda normal durumda oluyor

Ryuga Kishatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Ryuga Kishatu

ya cidden illallah ettiriyorlar ama internet hızlı ve uygun :/

Top Bottom