Neler Yeni

Tv mi Monitör Mü ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Yusuf Aksu
( Konu Tamamen Keyfi )

Elimde 75hz bi monıtor bulunuyor bunu satıp sistemime (suan sistem 8gb ) bi 8gb ram daha eklesem kalan parayı da cebe atıp üstüne koyarak daha sonra 144hz alsam mantıklı olur mu . eğer satar isem 50-60Hz lik 102 ekran 40inç değerinde bi televizyonum var bf1 gta5 rdr2 gibi oyunlar oynayacağım sizce ama mesafe olarak yakınındayım tv nin gözlerime ne gibi zarar verir bilmiyorum

MANTIKLI OLUR MU ?

Suan Oyunlarda Monitörü kullanıp pes fifa veya filmlerde tv ye gecıyorum .

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,800
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
RDR2 BF1 gibi oyunlar için 60hz bence yeterlidir.

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,053
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Bana göre mantıklı olmaz, kişiden kişiye değişir. Köşede biraz para birikince satarsın monitörü, ramide monitörüde aynı anda alırsın.

Hiphopjohnny

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
933
İsim
Abdulkadir
( Konu Tamamen Keyfi )

Elimde 75hz bi monıtor bulunuyor bunu satıp sistemime (suan sistem 8gb ) bi 8gb RAM daha eklesem kalan parayı da cebe atıp üstüne koyarak daha sonra 144hz alsam mantıklı olur mu . eğer satar isem 50-60Hz lik 102 ekran 40inç değerinde bi televizyonum var bf1 gta5 rdr2 gibi oyunlar oynayacağım sizce ama mesafe olarak yakınındayım tv nin gözlerime ne gibi zarar verir bilmiyorum

MANTIKLI OLUR MU ?

Mantıklı bir ara çözüm

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Berkay Yılmaz
( Konu Tamamen Keyfi )

Elimde 75hz bi monıtor bulunuyor bunu satıp sistemime (suan sistem 8gb ) bi 8gb RAM daha eklesem kalan parayı da cebe atıp üstüne koyarak daha sonra 144hz alsam mantıklı olur mu . eğer satar isem 50-60Hz lik 102 ekran 40inç değerinde bi televizyonum var bf1 gta5 rdr2 gibi oyunlar oynayacağım sizce ama mesafe olarak yakınındayım tv nin gözlerime ne gibi zarar verir bilmiyorum

MANTIKLI OLUR MU ?

eğer hikayeli oyunlar oynıyorsan bence tv yi kullan ama kendin için daha iyi bir ortam hazırlamalısın. tv ye çok yakından bakman göz sağlığına zarar vermeyebilir belki ama bir yerden sonra kendin sıkılıcaksın yakından bakmaktan. bir de eğer fps veya moba tarzı oyunalr oynıyorsan 144hz monitör çok önemli bunu da göz önünde bulundur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,474
Üyeler
138,363
Son üye
Emre8359
Top Bottom