Neler Yeni

TV'DE PARİBU REKLAMI

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
tamam dikkat ederim

Nasparus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,688
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, JS, İktisat, Felsefe, İslam, Müzik
Tvde paribu reklamı çok çıkıyor dikkat edin çiftlik bankda böyle çıkıyordu adam parayı alıp kaçtı dikkat edin
Reklamı çok çıkıyorsa dolandırıcıdır unutmayın bu bilgi aklınızda olsun (Trendyol, Letgo, Trivago)

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
İroniyi nasıl anlamadın anlamadım?
İroni yapmışsınız fakat bu bir gerçek. Thodex vurgun yapmadan önce onlarca ünlü ile reklam için anlaşmıştı :) O yüzden sordum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Reklamı çok çıkıyorsa dolandırıcıdır unutmayın bu bilgi aklınızda olsun (Trendyol, Letgo, Trivago)
Kardeşim kripto paralarda çokpara var çok işlem yapıyorlar paribuda trendyoldan daha çok kazanıyorlar thodexde öyleydi ünlü kadınları oynattı ve parayı alıp kaçtı ben sizin paranız gitmesin diye uğraşıyorum 2 3 gün sonra dolandırılırsanız ağlamayın ben binance kullanıyorum önceden paribuda işlem yapıyordum bıraktım orayı yakında zamanda patlayacak gibi duruyor bu bir tahmin

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,178
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Kardeşim kripto paralarda çokpara var çok işlem yapıyorlar paribuda trendyoldan daha çok kazanıyorlar thodexde öyleydi ünlü kadınları oynattı ve parayı alıp kaçtı ben sizin paranız gitmesin diye uğraşıyorum 2 3 gün sonra dolandırılırsanız ağlamayın ben binance kullanıyorum önceden paribuda işlem yapıyordum bıraktım orayı yakında zamanda patlayacak gibi duruyor bu bir tahmin
Tamam.

Nasparus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,688
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, JS, İktisat, Felsefe, İslam, Müzik
İroni yapmışsınız fakat bu bir gerçek. Thodex vurgun yapmadan önce onlarca ünlü ile reklam için anlaşmıştı :) O yüzden sordum.
Benimde saydığım bu 3 şirket aşırı fazla reklam yapıyor ve dolandırıcı değiller ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

tM.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Benimde saydığım bu 3 şirket aşırı fazla reklam yapıyor ve dolandırıcı değiller ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

tM.
Hocam böyle bir gerçek olduğu için sordum. Dolandırıcı olarak tanımladığınızın altında fahiş fiyatlandırma, yetersiz destek vs gibi durumlarda açıklıyor olabilirdiniz. İroninizi bu saydığım sebeplerden dolayı anlamamış olabilirim normal.

Top Bottom