Neler Yeni

Yardım TWD TellTale Definitive Series Türkçe Yapa Nasıl Yaparım..?!

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Necip5270392
Merhabalar -/- Selamlar Hocam(lar)..
Başlıktada Yazdığım Gibi The Walking Dead Oyununun TellTale Definitive Series Versyonu Mevcut Bende Ve Buna Türkçe Yama Yapmak İstiyorum Nasıl Yapabilirim..

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
586
İsim
Barış Okçu
580b57fcd9996e24bc43c4c4.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Necip5270392
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Örümcek Adam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
demir

Ben sinnerclown'un çevirisiyle oynamıştım,iyiydi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanlış anladım sanırım.pardon

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Necip5270392

Ben sinnerclown'un çevirisiyle oynamıştım,iyiydi.

Yanlış anladım sanırım.pardon
Yok Bence Doğru Anlamışsın Sadece Benim Klavyem Sıkıtılı (Başlık Yanlış Yazmışım 'Tuerkce' Gibi)
Birde Nette Bir Sürü Sonuç Çıkıyor Hangisi Güvenilir Hangisi Değil Anlamak Güç Vede Düzgün (Olabildiğince Doğru Ve Gerçeğine Yakın) Çevirilmiş Olanı Kullanmak İstiyorum..

Örümcek Adam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
demir
Yok Bence Doğru Anlamışsın Sadece Benim Klavyem Sıkıtılı (Başlık Yanlış Yazmışım 'Tuerkce' Gibi)
Birde Nette Bir Sürü Sonuç Çıkıyor Hangisi Güvenilir Hangisi Değil Anlamak Güç Vede Düzgün (Olabildiğince Doğru Ve Gerçeğine Yakın) Çevirilmiş Olanı Kullanmak İstiyorum..
attığım yama güzel.türkçe karakterlerde bozulma falan yok.rahatlıkla oynayabilirsin.

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
586
İsim
Barış Okçu
Olay Aratmak Değil Olay Tüm Serileri Ve Ek Paketleri TR Yapacak Mı..
(Acaba Yazıların Stili Değişir Mi..?! Ve Doğru Bir Şekilde Mi Çevrilir..?!)
denemeden bilemeyiz hocam. yapıştır gitsin. Genelde teltale games oyunlarının çevirisi muazzam olur. Fotoğraf gibi görünen şeyi bile çevirirler

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Rick
Alıntıyı görüntüle
Merhaba oyunu epic games'ten alacağım ancak epic games'te yaşımı salladığım için yaş sınırı var istek listesine ekleyip sepete ekleyeceğim oyunu aldıktan sonra tüm oyunlar bir oyunun içerisine mi yükleniyor yoksa örneğin ikinci sezonu oynamak için tekrar mağaza sayfasına girmemiz gerekiyor mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Necip5270392
Merhaba oyunu epic games'ten alacağım ancak epic games'te yaşımı salladığım için yaş sınırı var istek listesine ekleyip sepete ekleyeceğim oyunu aldıktan sonra tüm oyunlar bir oyunun içerisine mi yükleniyor yoksa örneğin ikinci sezonu oynamak için tekrar mağaza sayfasına girmemiz gerekiyor mu
İnanırmısın Bende Bundan Sebep Tedirgindim Ama Garanti Verebilirim Ki İçerisinde Sezon-1 Sezon-2 Sezon-3(Final) The Frointier (Yanlış Yazmış Olabilirim) Ve Michone Bölümü Bulunmakta Ve Extra Olarak 1000 Gün Müydü 200 Gün Müydü 400'mü Ne Öyle Bir Şey Daha Var O Da Sezon-1 İle Beraber DLC Olarak Gelmektedir.. Yani Satın Aldınmı 1 Kere Hepsi Gelmekte DLC Bile..

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,082
İsim
Draq123
Şuan oyunun son sezonundayım öyle aman aman ingilizcem yok oyunun ingilizcesi kolay diyolaglara dayalalı ingilizceniz b1 b2 felansa oynayın türkçesi eastergamerstvden baktım baya kötü
Mesela ı got you yazıyor anladım yerine seni aldım gibi çeviri hatası var ingilizce başlayın

3. Ve 4. Sezonda pause var durdurup alt yazıları okunabiliyor ingilizce sıfır değilse şans verin anlamadığım tek ingilizce yer başlangıctaki taksi sahnesi 😀

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
586
İsim
Barış Okçu
Şuan oyunun son sezonundayım öyle aman aman ingilizcem yok oyunun ingilizcesi kolay diyolaglara dayalalı ingilizceniz b1 b2 felansa oynayın türkçesi eastergamerstvden baktım baya kötü
Mesela ı got you yazıyor anladım yerine seni aldım gibi çeviri hatası var ingilizce başlayın

3. Ve 4. Sezonda pause var durdurup alt yazıları okunabiliyor ingilizce sıfır değilse şans verin anlamadığım tek ingilizce yer başlangıctaki taksi sahnesi 😀
Ben playstationda oynamıştım Adamlar grafikleri bile çevirmişlerdi. Bu oyunun yapımı ile alakalı bir durum biliyorum tabi ama dediğin gibi absürt bir hatayla karşılaşmadım. Belki gözümden kaçmıştır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,681
Üyeler
153,751
Son üye
IBM VS DELL
Top Bottom