Neler Yeni

twich hesabıma giremiyorum

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,301
İsim
Selçuk Aslan
dostlar merhaba twich hesabımda numaramı değiştirdim her şey sorunsuzdu hesaba girerken kod geliyordu ama son 1haftadır hesabıma gıremıyorum numarama kod gelmiyor authy kodu felan gırınız dıyor o uygulamayı hıc kullanmadım kaç kere şifre değiştim halen hesapa girerken kod istyor twıch destege yazıyorum sureklı aynı cevapları verıyor daha once basına gelmıs ve cozmus olan varmıdır acaba ?

Kadir_1987

80+ Silver
dostlar merhaba twich hesabımda numaramı değiştirdim her şey sorunsuzdu hesaba girerken kod geliyordu ama son 1haftadır hesabıma gıremıyorum numarama kod gelmiyor authy kodu felan gırınız dıyor o uygulamayı hıc kullanmadım kaç kere şifre değiştim halen hesapa girerken kod istyor twıch destege yazıyorum sureklı aynı cevapları verıyor daha once basına gelmıs ve cozmus olan varmıdır acaba ?

Şifremi unuttum kısmı ile ilerlediniz sanırım ?

Kadir_1987

80+ Silver
evet kaçkere sıfre degıstırdım halen gırıste kod ıstıyor 3-4 kere mail attım twich destege hep aynı cevaplar

Bahsettiğiniz uygulama 3 aşamalı korumalı sistem.
Yani 1.si normal şifre 2.si telefon numarası 3.sü de bahsettiğiniz uygulama.
Eğer uygulamayı indirip kurar ve bilgilerinizi girdikten sonra QR kodu okutursanız muhtemelen olacaktır.

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,301
İsim
Selçuk Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bahsettiğiniz uygulama 3 aşamalı korumalı sistem.
Yani 1.si normal şifre 2.si telefon numarası 3.sü de bahsettiğiniz uygulama.
Eğer uygulamayı indirip kurar ve bilgilerinizi girdikten sonra QR kodu okutursanız muhtemelen olacaktır.
Neredeki qr kodunu okutucam peki ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
957,495
Üyeler
151,073
Son üye