Neler Yeni

Twitch de ki konuşmadan dava edilebilirmiyim

iyi günler twitch üzerinde bir yayında suriyeli din kardeşlerimizle ilgili bir şey söyledım hakaret küfür vesaide hiçbirşey yok nasıl oldu anlamadım çok nadir de olsa hak hukuk bilen bitanesine denk geldım sanırım
ozel chatten birşeyler yazdı ben sadece kahkaha attım ve şakayla karışık ırkını aşşağılayacak sözlerde bulundum ama suriyelilerin hepsi a*tal gibi degıl numaramı istedi mesela bende bi suriyeliye numaramı vermem gibisinden bişi dedım harbi kuduz köpek gibisiniz dedi en azından suriyeli değilim fln dedım hakaret felan asla etmedım sizce bi sıkıntı olurmu

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,468
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
iyi günler twitch üzerinde bir yayında suriyeli din kardeşlerimizle ilgili bir şey söyledım hakaret küfür vesaide hiçbirşey yok nasıl oldu anlamadım çok nadir de olsa hak hukuk bilen bitanesine denk geldım sanırım
ozel chatten birşeyler yazdı ben sadece kahkaha attım ve şakayla karışık ırkını aşşağılayacak sözlerde bulundum ama suriyelilerin hepsi a*tal gibi degıl numaramı istedi mesela bende bi suriyeliye numaramı vermem gibisinden bişi dedım harbi kuduz köpek gibisiniz dedi en azından suriyeli değilim fln dedım hakaret felan asla etmedım sizce bi sıkıntı olurmu
Hiç bir şey olmaz.

D~LAW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mehmet Bey
Ağzına sağlık, hiç bir şey olmaz merak etme.

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,870
İsim
ege erdem demirelli
olmaz

Marshal

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Sen onu dava et. Kuduz köpek gibisin demiş.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,431
İsim
Olcay akbulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,431
İsim
Olcay akbulut
başka şeylerde dedi de hakaret sayılmaz sanırsam annenlemi cebelleştik tarzı şeyler dava açarsa karşı dava açarım zaten de uğraşmam ben açmak için
bu ırkın geneline her şey müstahak keşke bi taneside bana da laf atsa da donuna kadar alsam

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Batın Köse
dostum formu trollemeyi sal sikayet etdim zaten arkadassaniz buyuk ihtimal

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Batın Köse
ne forum trollemesı bro kendı ana hesabımdan yazmak ıstemedıgımden bunu yazdım gordum o konuyuda ama istersen chat i atabılırım sana
allah allah ikiside ayni tarihde acilmis hesaplar konular ayni trollemeyi birak forum kirletiyorusn trollemeyen adam kanitlamaya calismaz zaten simdi git

allah allah ikiside ayni tarihde acilmis hesaplar konular ayni trollemeyi birak forum kirletiyorusn trollemeyen adam kanitlamaya calismaz zaten simdi git
askljfhakjsgfljkas trollemeyen adam kanıtlamaya mı çalışmaz allah aşkına bu hesab kapatılsa sence benım ıcın sorun olurmu dıyorum ki kanıt atayım kanıtlamaya çalışmaz diyorsun diğer forumda da en çok konuşan senmissin simdi baktım da kirletme diyorsun en çok sen konusuyorsun merakımızdan bir şey soruyoruz bilip bilmeden arkadaşsınız diyorsun kim olduğunu dahi tanımıyorum adamın
Mesaj otomatik birleştirildi:

askljfhakjsgfljkas trollemeyen adam kanıtlamaya mı çalışmaz allah aşkına bu hesab kapatılsa sence benım ıcın sorun olurmu dıyorum ki kanıt atayım kanıtlamaya çalışmaz diyorsun diğer forumda da en çok konuşan senmissin simdi baktım da kirletme diyorsun en çok sen konusuyorsun merakımızdan bir şey soruyoruz bilip bilmeden arkadaşsınız diyorsun kim olduğunu dahi tanımıyorum adamın
neyse dostum cevabımı aldım zaten bişi olmazmıs hadi işine

Top Bottom