Neler Yeni

Twitter Hesabıma Ne Oldu? Sizede daha önce oldu mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
YAKÜP
arkadaşlar merhaba bugün twitterıma giriş yaptım bir baktım PP m değişmiş yani hesabıma başkası giriş yapmış amerika dan olduğunu gösteriyor.
arkadaşım da benzeri bir durum yaşadı sizde oldu mu acaba? hesabım çalınmış olabilir mi? şifresini vs değiştim şuan mailim filan sıkıntıya girmez değil mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ekrem Uğur Ülken
Usta banada benzeri oldu hesbım çalındı ve tweet attılar tw bunu kendisi engelledi ve bildirdi şifremi değiştirtdi ama sonra siz attınız bu tweetleri diyip hesabımı engelledi geri dönüş yaptım ama hiç bir şey yapmadılar olan hesabıma oldu bende gittim geçen gün yenisini açtım yapacak bir şey yok diye

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
YAKÜP
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Usta banada benzeri oldu hesbım çalındı ve tweet attılar tw bunu kendisi engelledi ve bildirdi şifremi değiştirtdi ama sonra siz attınız bu tweetleri diyip hesabımı engelledi geri dönüş yaptım ama hiç bir şey yapmadılar olan hesabıma oldu bende gittim geçen gün yenisini açtım yapacak bir şey yok diye
reis sağol ben de korktum mailime girilmiş filan diye twitterın açığı var sanırsam eyvallah söylediğin için

Top Bottom