Neler Yeni

Tyt ayt matematik kamp önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mahmut
Agalar tyt mat kampı için mert hoca 2025 düşünüyorum sizce nasıldır başka öneriniz varmıdır daha iyidir diye ayt mat içinde lazım
Kısacası tüm dersler için kamp lazım agalarim bunun için yardım ederseniz çok sevinirim ve linkli olarak atarsaniz çok daha memnun olurum sevgiler saygılar yardım edenlere şimdiden teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Agalar tyt mat kampı için mert hoca 2025 düşünüyorum sizce nasıldır başka öneriniz varmıdır daha iyidir diye ayt mat içinde lazım
Kısacası tüm dersler için kamp lazım agalarim bunun için yardım ederseniz çok sevinirim ve linkli olarak atarsaniz çok daha memnun olurum sevgiler saygılar yardım edenlere şimdiden teşekkür ederim
Türkçe ve paragraf için Türkçe'nin matematigi 2025 kampı var o nasıldır

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mahmut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Türkçe ve paragraf için Türkçe'nin matematigi 2025 kampı var o nasıldır
@emreBeoa hocam buna da yardımcı olurmusunuz

emreBeoa

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,448
İsim
Emre siyah
@emreBeoa hocam buna da yardımcı olurmusunuz
Tyt Matematik - bıyıklı matematik
Tyt Türkçe - aker kartal, rüştü hoca
Tyt, tarih coğrafya kimya sadece notlardan gidilmesi ve deneme çözülmesi daha uygun fikrimce
Tyt Fizik özcan aykın , vip fizik
Tyt Biyolji Dr. biyoloji (günde 5-10dk bakark da halledilebilyor biyoloji )
Tyt kimmya Kİmya adası falan olabilr.

paragraf için kamp değil 345i çöz öğretme konusunda başarılı bitince branş denemeleri
Rüştü hocanın taktik videosu vardı onu da izleyebilirsin

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
555
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
tyt kimya meschemyden bi kez dinle orbital tyt kimya coz tamam
tyt fizikte uzun ve kapsamlı istersen vip ve özcan aykın kısa istersen fizikle barış kitap olarak 3d tyt fizik süperdir
tyt bio dr biolojiden dinle palme tyt bio çöz
tyt mat 3d tyt vdd den ilerle başka kitaba gerek yok deneme çöz bilgisarmalı ve 345 ii olur
tyt türkçe dil bilgisini istediğin yerden hallet kaynak cozmene gerek yok sıfır risk paragraf cozebilirsin bide bilgisarmalı tyt tr denemelri öneririm
bide bilgisarmalı tyt sosyal 30lu denemesini coz hafif derslerle aran iyiyse şunlar 100 üstü yaptırır

tyt kimya meschemyden bi kez dinle orbital tyt kimya coz tamam
tyt fizikte uzun ve kapsamlı istersen vip ve özcan aykın kısa istersen fizikle barış kitap olarak 3d tyt fizik süperdir
tyt bio dr biolojiden dinle palme tyt bio çöz
tyt mat 3d tyt vdd den ilerle başka kitaba gerek yok deneme çöz bilgisarmalı ve 345 ii olur
tyt türkçe dil bilgisini istediğin yerden hallet kaynak cozmene gerek yok sıfır risk paragraf cozebilirsin bide bilgisarmalı tyt tr denemelri öneririm
bide bilgisarmalı tyt sosyal 30lu denemesini coz hafif derslerle aran iyiyse şunlar 100 üstü yaptırır
ayt mat icin de 33d ayt vdd öneriyorum yanında 345 ayt mat ile birlikte götür 345 istemezsen eyüpb soru bankası da iyidir

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mahmut
Tyt Matematik - bıyıklı matematik
Tyt Türkçe - aker kartal, rüştü hoca
Tyt, tarih coğrafya kimya sadece notlardan gidilmesi ve deneme çözülmesi daha uygun fikrimce
Tyt Fizik özcan aykın , vip fizik
Tyt Biyolji Dr. biyoloji (günde 5-10dk bakark da halledilebilyor biyoloji )
Tyt kimmya Kİmya adası falan olabilr.

paragraf için kamp değil 345i çöz öğretme konusunda başarılı bitince branş denemeleri
Rüştü hocanın taktik videosu vardı onu da izleyebilirsin
Teşekkürler hocam peki ayt mat için kimi onerirsiniz

emreBeoa

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,448
İsim
Emre siyah
Teşekkürler hocam peki ayt mat için kimi onerirsiniz
bıyıklı matematiğin tytsini anlıyorsanız aytsini de dinleyebilirsiniz kaynak olarak 345 sonra 3d yeterli olur derece de istiyorum diyorsan apotemi fasikülleri çöz

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mahmut
bıyıklı matematiğin tytsini anlıyorsanız aytsini de dinleyebilirsiniz kaynak olarak 345 sonra 3d yeterli olur derece de istiyorum diyorsan apotemi fasikülleri çöz
Tyt de direkt kamp olarak aloyorum hocam ayt de kamp olarak almayıp 345 mi alayim

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mahmut
kamp kitaplarını önermem soru bankaları daha başarılı video için kullanılan kitabı alabilirsiniz ama
Hmm ben tüm dediklerinizi kamp kitabı olarak düşünmüştüm o zaman kamp olarak sadece video izleyip kendi test kitaplarimdan cozmeliyim sanırım ders ders soru bankası onerirseniz daha iyi olur

kamp kitaplarını önermem soru bankaları daha başarılı video için kullanılan kitabı alabilirsiniz ama
Bıyıklı matematik falan kampında kullandığı test kitabını onermezmisiniz çok çalışılmış bir kitap gibi duruyor

emreBeoa

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,448
İsim
Emre siyah
Hmm ben tüm dediklerinizi kamp kitabı olarak düşünmüştüm o zaman kamp olarak sadece video izleyip kendi test kitaplarimdan cozmeliyim sanırım ders ders soru bankası onerirseniz daha iyi olur
matematik 345-3d
kimya orbital
biyoloji palme
fizik 345 olabilir
Türkçe bilgi sarmal
Paragraf 345
ayt için de hemen hemen aynı ya
geometri de çok önemli bu arada
eyüp b nin video ders kitabını + 345i çözmen güzel olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mahmut
matematik 345-3d
kimya orbital
biyoloji palme
fizik 345 olabilir
Türkçe bilgi sarmal
Paragraf 345
ayt için de hemen hemen aynı ya
geometri de çok önemli bu arada
eyüp b nin video ders kitabını + 345i çözmen güzel olur
Hocam sizce

Tyt ve ayt için Eyüp b 3d vdd ile mi yoksa bıyıklı matematik 58 günde tyt kamp artı 80gunde ayt kamp mi?

emreBeoa

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,448
İsim
Emre siyah
Hocam sizce

Tyt ve ayt için Eyüp b 3d vdd ile mi yoksa bıyıklı matematik 58 günde tyt kamp artı 80gunde ayt kamp mi?
ben konu anlatımını beğenmiyorum eyüp b nin geometrisi ve soru çözümleri güzel

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mahmut
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri