Neler Yeni

TYT konuları bitince kaç net ile başlarım?

kineist

80+
Arkadaşlar kimya da 3. ünitenin bitmesine biraz kaldı. Biyolojiye yeni başladım, matematikte EBOB EKOK bitti. Fizikte 3. üniteye geçtim Türkçe dersine hayatımda hiç çalışmadığım için Tonguç'un kolay(5.6.7.8 sınıf) videolarından başladım. Sonra hemen TYT Türkçe'ye başlayacağım.
Sosyalden ise günde 1 video coğrafya 1 video tarih olacak şekilde ilerlemeyi düşünüyorum.
Felsefe ve din çalışmayacağım.(Sizce çalışmalı mıyım?)

Konular bitince genel denemeye gireceğim kaç net ile başlarım bu durumda? Bu arada hemen bitsin diye geçmiyorum anlamadığım yerleri tekrarlıyorum.

Ek olarak hiç deneme çözmedim, netlerimi bilmiyorum. Önümüzdeki TYT sınavında 50 netin üstünü istiyorum.

Durumumu göz önünde bulundurarak önereceğiniz denemeler var mı? Beni denemelere alıştıracak öneriniz varsa sevinirim.

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz
60 civarlarında başlarsın deneme çözdükçe ve fazla soru kalıbı gördükçe artar

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
3 ay kalmış çoktan bitirmeliydin konuları ama ne koysan kardır üzerine.

Rulep

80+ Gold
12.sınıf değilsen ve sayısalcıysan sosyali salla mat fen aban sosyali unutacaksın çünkü eğer son sınıfsan bu şekilde devam 50+ gelir diye düşünüyorum

kineist

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3 ay kalmış çoktan bitirmeliydin konuları ama ne koysan kardır üzerine.
12.sınıf değilsen ve sayısalcıysan sosyali salla mat fen aban sosyali unutacaksın çünkü eğer son sınıfsan bu şekilde devam 50+ gelir diye düşünüyorum
Ayt hiç yetişmez o yüzden sadece tyt girip 2 yıllık seçip dgs ile tamamlayacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

60 civarlarında başlarsın deneme çözdükçe ve fazla soru kalıbı gördükçe artar
Deneme önerisi alabilir miyim?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,497
Üyeler
152,684
Son üye
shezny