Neler Yeni

Tyt Türkçe 25 Yapmak Zor Mu ?

paradoxyy

80+
Merhaba arkadaşlar matematik ve fende iyiyim ama türkçede bir türlü iyi değilim şuan 19-20 net yapıyorum son 2 hafta full tyt denemesi çözeceğim sınava kadar 25 çıkar mı ve türkçeden 25 net yapmak zor muya ?
Not:sınavda türkçeye baya zaman ayıracağım ilk öncelik vermeyi düşünüyorum

AliGKMEN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Ali GÖKMEN
Paragraf denemesi (28-30soru oluyor)çöz dil bilgisi eksiğini kapat birde 40 soru deneme çözerken süreyi düşürmeye çalış halledersin

paradoxyy

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Paragraf denemesi (28-30soru oluyor)çöz dil bilgisi eksiğini kapat birde 40 soru deneme çözerken süreyi düşürmeye çalış halledersin
paragraf denemesi çözemem bitirmem gereken konular var hocam son 2 hafta sadece tyt denemesi çözeceğim

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,769
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
TYT denemesi çözerek 28 nete çıkabilirsin.

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
yigitern
Gerçekten göründüğü kadar zor bir şey değil şahsen ben şu anda noktalama işareti yazım yanlışı dil bilgisi sorularını boş bırakmama rahmen 29-30 arasında gidip geliyorum 1.5 2 ay gibi bi sürede 11 türkçeden 29 a yükseldi sadece deneme çözerek.

Top Bottom