Neler Yeni

Ubisoft Connect dolandırıcılığı

dihellas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mustafa Yardımcı
LEGEND22 indirim kodunu biliyorsunuzdur, bu kodu kullanarak AC Valhalla ve South Park oyunlarını almaya çalıştım ORDER FAILED hatasıyla karşılaştım ama paramı otomatik olarak çekti. Oyunlar 1 günden fazladır kütüphaneme eklenmedi. Ticket attım fakat hala bir geri dönüş yok bu konuda ne yapabilirim?

toma_06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
913
İsim
Efe
LEGEND22 indirim kodunu biliyorsunuzdur, bu kodu kullanarak AC Valhalla ve South Park oyunlarını almaya çalıştım ORDER FAILED hatasıyla karşılaştım ama paramı otomatik olarak çekti. Oyunlar 1 günden fazladır kütüphaneme eklenmedi. Ticket attım fakat hala bir geri dönüş yok bu konuda ne yapabilirim?
hannibal izleyen biri mi o.O2o.O2

ha bir de instagramdan yazabilirsin belki ordan görebilirler.

alpegetoptas06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Alp Ege Toptaş
Müşteri hizmetleri var mı ubisoftun varsa bir ara. Olmadı bankayla görüş. Yine olmadı tüketici hakem heyetine. Ama ilk önce 1-2 gün bekle ticketa cevap geç geliyor genelde böyle şirketlerde

dihellas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mustafa Yardımcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Müşteri hizmetleri var mı ubisoftun varsa bir ara. Olmadı bankayla görüş. Yine olmadı tüketici hakem heyetine. Ama ilk önce 1-2 gün bekle ticketa cevap geç geliyor genelde böyle şirketlerde
bi oyun alıcaz uğraştırdıkları şeye bak inanılmaz. Bankaya nasıl inandırıcam kendimi onu da bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

hannibal izleyen biri mi o.O2o.O2

ha bir de instagramdan yazabilirsin belki ordan görebilirler.
mads dünyanın en karizma insanı olabilir :D

instagramı deneyeceğim teşekkürler

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Doğukan
Discord
cr4ck#2046
Ben de 2-3 ay önce indirim kullanmaya çalışınca olmuştu. Ubisoft connectten 100 puanım gitmişti ama ticket attığım gibi dönüş sağladılar. Birkaç dakika sonra puanlarım geri yatmıştı.

J.Sparrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,346
İsim
Emir Bayram
Destek bileti aç merak etme Ubisoft gibi şirket birkaç dolarını çökmez:)

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Doğukan
Discord
cr4ck#2046
Kurtarabildin mi parayı?

Ufukizmm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ufuk
Ben ve kuzenim aynı şekilde oyunlar aldık sorun yaşamadık. Biraz şansızlık olmuş ama paran orda kalmaz dostum merak etme.

Top Bottom