Neler Yeni

ucuz ama kaliteli router önerisi

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,228
İsim
Olcay akbulut
Bütçe
100.250
arkadaşlar bende tp link vr 300 modem var ev iki katlı ve aşşağıya internet nerdeyse gitmiyor televizyonda falan internet gözükmüyor bile internet hızımız 24 mbps 6 upload şeklinde

f/p ürün tavsiyelerinizi bekliyorum, ethernet ile bağlayabilirim veya sinyal güçlendirici de olabilir, aletin üzerinde ethernet çıkışı olursa güzel olur

tr3ty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Recep Boran Berk
Bu routera bakabilirsin ben kullaniyorum kablosuz dağıtıcı özelliği bile var

tr3ty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Recep Boran Berk
Biraz 20tl cik çıkabilirsen bunu al kullaniyorum 2 duvar 15 metre mesafede güzel sadece 2.4 GHz
https://www.akakce.com/router/en-ucuz-tp-link-TL-wr844n-4-port-300-mbps-fiyati,734219285.html

YigitIsTaken

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Tunahan Yiğit Demirtaş
arkadaşlar bende tp link vr 300 modem var ev iki katlı ve aşşağıya internet nerdeyse gitmiyor televizyonda falan internet gözükmüyor bile internet hızımız 24 mbps 6 upload şeklinde

f/p ürün tavsiyelerinizi bekliyorum, ethernet ile bağlayabilirim veya sinyal güçlendirici de olabilir, aletin üzerinde ethernet çıkışı olursa güzel olur
Dostum net bir bilgi vermek istemiyorum ama birkaç hafta sonra belki de bu hafta türknet router satmaya başlayacak ve gerçekten çok kaliteliler bizzat ben kullanıyorum ve yazılımının bir kısmından sorumluyum eğer beklersen o ürünlere bakabilirsin ancak fiyat konusunda bir bilgim yok.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,228
İsim
Olcay akbulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum net bir bilgi vermek istemiyorum ama birkaç hafta sonra belki de bu hafta türknet router satmaya başlayacak ve gerçekten çok kaliteliler bizzat ben kullanıyorum ve yazılımının bir kısmından sorumluyum eğer beklersen o ürünlere bakabilirsin ancak fiyat konusunda bir bilgim yok.
ben millenicom kullanıyorm sorun olmaz dimi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biraz 20tl cik çıkabilirsen bunu al kullaniyorum 2 duvar 15 metre mesafede güzel sadece 2.4 GHz
sağ olun hocam listeye ekledim

bu ürün nasıldır kullanan var mı

Top Bottom