Neler Yeni

Ucuz argb fan önerisi

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,433
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Ürünü tam 10 fanla denemedim ama soketlere bakarsak 10 argb fana kadar destek veriyor.
İnceleme linki: https://forum.donanimarsivi.com/konu/tuerkiyede-ilk-coolmoon-argb-kontrolcue-incelemesi.353730/
Ya şu argb konusunu hiç anlayamadım gitti hep bi aklımda soru kalıyor

9 tane girişe o aldığım dark argb fanları taktıktan sonra o senin attığın coolmoon kontrolcünün kumandasıyla mı kontrol edicem? Anakarttan kontrol için ne yapıcam

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,310
İsim
.
Ya şu argb konusunu hiç anlayamadım gitti hep bi aklımda soru kalıyor

9 tane girişe o aldığım dark argb fanları taktıktan sonra o senin attığın coolmoon kontrolcünün kumandasıyla mı kontrol edicem? Anakarttan kontrol için ne yapıcam
Kumandayla edebilirsin, eğer kontrolcüyle anakart arasındaki argb bağlantısını yaparsan anakart yazılımından da kontrol edebilirsin.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,433
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Kumandayla edebilirsin, eğer kontrolcüyle anakart arasındaki argb bağlantısını yaparsan anakart yazılımından da kontrol edebilirsin.
Kontrolcüde kablo falan var mı anakarta bağlayabileceğim? Kumandayla edersem bi anlamı kalmıyor çünkü argb nin

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,433
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Alırsam bakarım o zaman. Muhtemelen dark fanları alıcam 33 cfm iyi değil ama dediğim gibi bence 2 adet egzoz fanı var arkada diye etkisi 2 kat artmaz mı 😅

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,067
Üyeler
140,139
Son üye
mr.mario
Top Bottom