Neler Yeni

ucuz gamepad önerisi

T4RIK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
T4RIK
bilgisayarda oyun oynamak icin gamepad almak istiyorum bilgisayarımda bluetooth modülü bulunmuyor ucuz fp gamepad önerisi olan varmı

xmajezik

80+
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu kol görünüş olarak pek güzel durmuyor hocam ama logitech kalitesi vardır tabii ki ,çakma 360 kollarından alsam iş görür mü sizce
f710 var bende gayet sağlam ama dediğiniz gibi bu attığım daha rahat

satıcı hakkında bilgim yok ben 1 ay önce fln aliexpress den almıştım memnunum

T4RIK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
T4RIK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

f710 var bende gayet sağlam ama dediğiniz gibi bu attığım daha rahat

satıcı hakkında bilgim yok ben 1 ay önce fln aliexpress den almıştım memnunum
tamamdır teşekkürler

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
mecit burak kılıç
2K ya indirimde xbox 9.nesil öneririm 2300 2400lere inebilir okadar çıkamam derseniz valla yurtdışında 8bitdolar vardı ama son durumlardan sonra yurtdışı iptal oldu

KEKOF

80+
Arkadas ustte aynisi atmis zaten. Daha önceden xbox ve dualsens kullanmıs birisi olarak yaziyorum. Ben, pc de fps oyunlari oynamak icin xbox kolu almistim. Fakat bu kollar bir sure sonra joystick'i bir yöne kendiliginden cekmeye basliyor. bunun icin anti drift hall effect olan bir gamepad alman gerek. Ekte belirttigim gamepad bu özellikte+kendi 2.4 ghz alicisi var. Türkiyede bu fiyat bandinda alabilecegin tüm gamepadlerden hatta xbox dan bile f/p olarak daha iyi diyebilirz.
Fiyat konusunda gümrüge takılıp takılmama kısımıni araştırman gerek (1200 tl vergi dahil en azindan benim icin belki ilk siparis indirimi vardir. Daha uyguna gelir.) olmadı indirim kovalayarak alabilirsin turkiyeden bazi insanlar indirimde 400 tl civarına almış. Emin ol bunu aldiktan sonra türkiyedeki dandik kollara kiyasla bununla uzunca bir sure sıkıntı yasamazsın.

Son düzenleme:

Gurkanpiro

80+ Gold
Daha önceden xbox ve dualsens kullanmıs birisi olarak yaziyorum. Ben, pc de fps oyunlari oynamak icin xbox kolu almistim. Fakat bu kollar bir sure sonra joystick'i bir yöne kendiliginden cekmeye basliyor. bunun icin anti drift hall effect olan bir gamepad alman gerek. Ekte belirttigim gamepad bu özellikte+kendi 2.4 ghz alicisi var. Türkiyede bu fiyat bandinda alabilecegin tüm gamepadlerden hatta xbox dan bile f/p olarak daha iyi diyebilirz.
Fiyat konusunda gümrüge takılıp takılmama kısımıni araştırman gerek (1200 tl vergi dahil en azindan benim icin belki ilk siparis indirimi vardir. Daha uyguna gelir.) olmadı indirim kovalayarak alabilirsin turkiyeden bazi insanlar indirimde 400 tl civarına almış. Emin ol bunu aldiktan sonra türkiyedeki dandik kollara kiyasla bununla uzunca bir sure sıkıntı yasamazsın.
hocam gelmez bu gumruge takılır

KEKOF

80+
hocam gelmez bu gumruge takılır
Hocam hardcore oyun oynamayacagim, işimi gorsun yeter dersen bu tarz kollar da var bu gumruge takilmaz. 830tl Ds4windows eklentisi ile kullanabilirsiniz. Tabi kalitesi tartışılır. Yorumları inceleyin.

Top Bottom