Neler Yeni

Ucuz ve kaliteli bluetooth adaptör önerir misiniz? (Masaüstü için)

EyüpA.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Eyüp Aykaç
Bütçe fazla değil 50 tlyi geçmesse güzel olabilir ama daha iyi olacaksa geçebilir.

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok

EyüpA.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Eyüp Aykaç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçe aşılabilirse bu gayet iyidir:

Bu nasıldır hocam ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
.

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
Bu nasıldır hocam ?
Bu model hakkında bir bilgim yok ama kaliteli olduğunu sanmıyorum. Önerdiğim model bizzat kullandığım bir model. 30TL olan bütçemi neredeyse ikiye katlayıp almıştım ama bu fiyatı verip aldığıma hiç pişman etmedi.

EyüpA.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Eyüp Aykaç
Bu model hakkında bir bilgim yok ama kaliteli olduğunu sanmıyorum. Önerdiğim model bizzat kullandığım bir model. 30TL olan bütçemi neredeyse ikiye katlayıp almıştım ama bu fiyatı verip aldığıma hiç pişman etmedi.
Ben kulaklıkla kullanıcam bir sorun olmaz değil mi ve çekim alanı kaç metredir ?

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
Ben kulaklıkla kullanıcam bir sorun olmaz değil mi ve çekim alanı kaç metredir ?
Çekim alanı kulaklığa göre değişiyor. Q10 kulaklığımla 15 metre uzağa (3 oda arkası) kadar kesilme olmuyor bende. Ama telefona bağlayınca 25 metreye kadar çekiyor aynı kulaklık o yüzden mesafeye aşırı iyi diyemem. Kulaklıkla ses kalitesi kayıpsız oluyor. Telefonda neyse bilgisayarda da o 😀

Telefonum iyi bir model (iPhone 11) çekim alanı o yüzden de iyi oluyor olabilir belirteyim.

EyüpA.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Eyüp Aykaç
Çekim alanı kulaklığa göre değişiyor. Q10 kulaklığımla 15 metre uzağa (3 oda arkası) kadar kesilme olmuyor bende. Ama telefona bağlayınca 25 metreye kadar çekiyor aynı kulaklık o yüzden mesafeye aşırı iyi diyemem. Kulaklıkla ses kalitesi kayıpsız oluyor. Telefonda neyse bilgisayarda da o 😀

Telefonum iyi bir model (iPhone 11) çekim alanı o yüzden de iyi oluyor olabilir belirteyim.
Aynı kulaklık ile kullanıcam hocam teşekkürler :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bide Q10 mikrofonunu kullanabiliyor musunuz pcde ?

Son düzenleme:

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
Hocam bide Q10 mikrofonunu kullanabiliyor musunuz pcde ?
Kullanamıyorum. Sadece bu adaptörü kullandığım bilgisayarda değil Windows 10 yüklü hiçbir bilgisayarda çalışmıyor.

(Daha doğrusu mikrofonu kullanmak isterseniz kulaklıktan ses gelmiyor. Ya ses ya mikrofon diyor yani.)

EyüpA.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Eyüp Aykaç
Kullanamıyorum. Sadece bu adaptörü kullandığım bilgisayarda değil Windows 10 yüklü hiçbir bilgisayarda çalışmıyor.

(Daha doğrusu mikrofonu kullanmak isterseniz kulaklıktan ses gelmiyor. Ya ses ya mikrofon diyor yani.)
Tamamdır hocam teşekkürler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,763
Üyeler
138,404
Son üye
Taklacibob
Top Bottom