Neler Yeni

UEFA Avrupa Ligi Maçları

DeoNade

80+ Bronze
Bugün oynanacak UEFA Avrupa Ligi maçlarını sizler için derledim arkadaşlar.
Hangi maçlar sizi heyecanlandırıyor hangi takımların takipçisisiniz?

Benim için en önemli maçlardan birisi de Fenerbahçe ile Rennes arasında oynanacak maç olacak. Bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçenin bu sezonki oyununu oldukça beğeniyorum ve UEFA Avrupa Ligi'nde de başarıya ulaşmasını çok isterim.
Ayrıca bir CR7 fanı olarak da Manchester United ve Sheriff Tiraspol karşılaşmasını da takip edeceğim. Umarım CR7 bu maçta iyi bir performans gösterir diye umuyorum ama United son zamanlarda bir türlü toparlanamayan bir takım profili çiziyor.
Arsenal ve Psv arasında geçecek olan maçta çok çekişmeli duruyor bakalım neler olacak?

19:45 - Feyenoord - Sturm Graz​

19:45 - Midtjylland - Lazio​

19:45 - Monaco - Ferencvaros​

19:45 - Olympiakos - Freiburg​

19:45 - Karabağ - Nantes​

19:45 - Real Sociedad - Omonia​

19:45 - Sheriff Tiraspol - Manchester United​

19:45 - Trabzonspor - Kızılyıldız​

19:45 - AZ Alkmaar - Vaduz​

19:45 - Apollon - Dnipro​

19:45 - CFR Cluj - Sivasspor​

19:45 - Djurgarden - Molde​

19:45 - KAA Gent - Shamrock Rovers​

19:45 - Pyunik FC - Slovan Bratislava​

19:45 - Slavia Prag - FC Balkani​

19:45 - Zalgiris Vilnius - Basel​

22:00 - Arsenal - PSV​

22:00 - Roma - HJK Helsinki​

22:00 - Real Betis - Ludogorets​

22:00 - Bodo Glimt - Zürih​

22:00 - Braga - Union Berlin​

22:00 - Dinamo Kiev - AEK Larnaca​

22:00 - Rennes - Fenerbahçe​

22:00 - St.Gilloise - Malmö​

22:00 - M.Başakşehir - Fiorentina​

22:00 - Köln - Slovacko​

22:00 - Steaua Bükreş - Anderlecht​

22:00 - Hapoel Beer Sheva - Villarreal​

22:00 - Lech Poznan - Austria Wien​

22:00 - Partizan - Nice​

22:00 - RFS - Hearts​

22:00 - Silkeborg - West Ham​

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,501
İsim
Ümit Can
22:00 - Rennes - Fenerbahçe
Çok sıkıntılı maç.. Rennes grubun açık ara favorisi çok hızlı ve kaliteli oyunculara sahip. Eğer ola ki Rennes'i deplasmanda yener veya berabere kalırsak kâfi. Gruptan 1. çıkma ihtimalimiz var gibi duruyor yok değil. Grubu lider tamamlarsak direk çeyrek finaldeyiz 1 maç eksik oynayacağız gelen takımın seviyesine bağlı olarak bir yarı final görürüz gibime geliyor fakat gruptan 2. çıkarsak çeyrekte fişleri çekeriz diye düşünüyorum.

DeoNade

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
United kırmızıdır diyoruz ama artık sanırım gerçekleri görme vakti geldi. United mavidir :cry:(Göz yaşım pıt)
Al bendende o kadar, özlüyor insan özlüyor umut ediyor ama olmuyor işte
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok sıkıntılı maç.. Rennes grubun açık ara favorisi çok hızlı ve kaliteli oyunculara sahip. Eğer ola ki Rennes'i deplasmanda yener veya berabere kalırsak kâfi. Gruptan 1. çıkma ihtimalimiz var gibi duruyor yok değil. Grubu lider tamamlarsak direk çeyrek finaldeyiz 1 maç eksik oynayacağız gelen takımın seviyesine bağlı olarak bir yarı final görürüz gibime geliyor fakat gruptan 2. çıkarsak çeyrekte fişleri çekeriz diye düşünüyorum.
Hocam Trabzonspor ve Başakşehir'den bir cacık olmayacak gibi geliyor bana. Ama umarım onlarda bir yere gelip ülke puanını yukarı çekebilirler. Ülke puanımız yerlerde, çok ayrı bir konu ama belirtmek istedim. Fenerbahçe'nin sezonu bu sene olabilir. Sadece sıkı mücadele lazım. Türkiye Liginin boşverip UEFA Avrupa Ligine odaklanmalı.

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,501
İsim
Ümit Can
Türkiye Liginin boşverip UEFA Avrupa Ligine odaklanmalı
kaç senedir şampiyonluk yaşamamanın verdiği stres ve baskı yüzünden bu mümkün değil. JJ ve Ali koç bir basın toplantısına çıkıp JJ benim ana hedefim artık lig değil bu sene için avrupa odaklı dese infaz ederler o adamı orada... Bu sene ligde minimum hata ile gitmesi gerekiyor Fenerbahçe'nin keza rakipleri çok güçlü, Weghorstlu Beşiktaş var İcardi, Mata, Mertens'li Galatasaray var, Daha ligde kalesinde gol görmemiş Başakşehir var ki hepsi şampiyonluk adayı..

Fakat dediğin gibi her ne kadar basın toplantılarında Avrupayı götürebildiğimiz kadar götürecez ana hedefimiz değil deseler de Lige hazırlandıklarından daha ciddi hazırlandıklarını düşünüyorum.
Bu sene Avrupada gruplardan 1. Çıkarsa ve çeyrek finalde de kazanır veya ucu ucuna geçemez de ligde ilk 3'de bitirirse bu hoca kalır.

Bu hoca bu sene hedeflerini ve vaatlerini yerine getiremese bile takımda kalmalı. Diğer hocalara uygulanan tarife bu hocaya uygulanırsa siddin sene bizden bir halt olmaz çünkü bu hocanın oyunu gerçekten bir şeyler vaat ediyor. Ben bu seneye kadar gram futbol takip etmeyen biriydim. Transferleri takip etmek hoşuma gider tutupta özet dahi izlemem fakat bu sene oturdum fenerbahçe maçlarının izlemeye başladım. A.D, Ümraniye, Kiev, Kayseri maçlarını falan izledim ki bu kadar maçı ben bu seneye kadar izlememişimdir özet izlerken bile sıkılan biriyim..

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Şu takımlara bak Arsenal manu karşılaşmazsa finale kadar dağıta dağıta gider

DeoNade

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kaç senedir şampiyonluk yaşamamanın verdiği stres ve baskı yüzünden bu mümkün değil. JJ ve Ali koç bir basın toplantısına çıkıp JJ benim ana hedefim artık lig değil bu sene için avrupa odaklı dese infaz ederler o adamı orada... Bu sene ligde minimum hata ile gitmesi gerekiyor Fenerbahçe'nin keza rakipleri çok güçlü, Weghorstlu Beşiktaş var İcardi, Mata, Mertens'li Galatasaray var, Daha ligde kalesinde gol görmemiş Başakşehir var ki hepsi şampiyonluk adayı..

Fakat dediğin gibi her ne kadar basın toplantılarında Avrupayı götürebildiğimiz kadar götürecez ana hedefimiz değil deseler de Lige hazırlandıklarından daha ciddi hazırlandıklarını düşünüyorum.
Bu sene Avrupada gruplardan 1. Çıkarsa ve çeyrek finalde de kazanır veya ucu ucuna geçemez de ligde ilk 3'de bitirirse bu hoca kalır.

Bu hoca bu sene hedeflerini ve vaatlerini yerine getiremese bile takımda kalmalı. Diğer hocalara uygulanan tarife bu hocaya uygulanırsa siddin sene bizden bir halt olmaz çünkü bu hocanın oyunu gerçekten bir şeyler vaat ediyor. Ben bu seneye kadar gram futbol takip etmeyen biriydim. Transferleri takip etmek hoşuma gider tutupta özet dahi izlemem fakat bu sene oturdum fenerbahçe maçlarının izlemeye başladım. A.D, Ümraniye, Kiev, Kayseri maçlarını falan izledim ki bu kadar maçı ben bu seneye kadar izlememişimdir özet izlerken bile sıkılan biriyim..
Hocam zaten Türk Futbolunu izlemek açıkçası biraz tutku ile alakalı bir durum. Hani diyor ya Ömer Kurt abimiz evdekini görünce kapı eşiğine varmadan 4 damarım tıkanıyor diye bende de aynı durum oluyor Türk takımlarını izleyince. Ama en son Kadıköy'de oynana Kiev maçını büyük bir heyecan ile takip ettim üzerine Fenerbahçe'nin yenmesine de bir o kadar sevindim Kiev'in iğrenç futbolu karşısında. Daha fazlasını yapmalarını gönlüm isterdi. Ayrıca diğer konulara gelecek olursak Hocanız gerçekten disiplinli ve oyuncular üzerinde hakimiyet kurmuş bu çok açık ve bariz ortada. En büyük Futbol Kulüplerinde de gördük ki oyuncular oynamak istemez ise Hocalar ne yaparsa yapsın oynatamıyor oyuncuyu. Bu sezon ligimizin tadı bir başka olacak gibi bakalım umarım saygı ve sevgi çerçevesinde bize güzel futbol zevki yaşatırlar. Değerli yorumların içinde ayrıca teşekkür ederim dostum.

Ahmet Öztürk

80+ Bronze
Takımlarımızın oynayacağı her maçta beraberlik bile iyi sonuç olur. Umarım kazanırlar. Bu arada bu sene kupayı Arsenal alır.

asmarena6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
493
İsim
Berk Era

19:45 - Trabzonspor - Kızılyıldız 2-1​

19:45 - CFR Cluj - Sivasspor 3-0​

22:00 - Rennes - Fenerbahçe 2-1​

22:00 - M.Başakşehir - Fiorentina 1-3​

Bunlarda takımlarımızın skor tahminleri bakalım kaçını tutturacağım :blobdance:

Çok kötümser tahminler oldu umarım hepsi kazanır elbette gönlümüz takımılarımzdan yana​

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,501
İsim
Ümit Can
Hocam zaten Türk Futbolunu izlemek açıkçası biraz tutku ile alakalı bir durum. Hani diyor ya Ömer Kurt abimiz evdekini görünce kapı eşiğine varmadan 4 damarım tıkanıyor diye bende de aynı durum oluyor Türk takımlarını izleyince. Ama en son Kadıköy'de oynana Kiev maçını büyük bir heyecan ile takip ettim üzerine Fenerbahçe'nin yenmesine de bir o kadar sevindim Kiev'in iğrenç futbolu karşısında. Daha fazlasını yapmalarını gönlüm isterdi. Ayrıca diğer konulara gelecek olursak Hocanız gerçekten disiplinli ve oyuncular üzerinde hakimiyet kurmuş bu çok açık ve bariz ortada. En büyük Futbol Kulüplerinde de gördük ki oyuncular oynamak istemez ise Hocalar ne yaparsa yapsın oynatamıyor oyuncuyu. Bu sezon ligimizin tadı bir başka olacak gibi bakalım umarım saygı ve sevgi çerçevesinde bize güzel futbol zevki yaşatırlar. Değerli yorumların içinde ayrıca teşekkür ederim dostum.
Futbol izlemememdeki sebebin başında biz Türkler geliyor aslında. Tamam diğer ülkelerde de var yok değil fakat bizde bir başka. Takım taraftarı, Fanatiklik ve Holiganlığı birbirine karıştırmış durumda bizim insanlar. Takımına laf söyledi veya o takımı desteklemiyor diye adam öldürülür mü? Adam tuttuğu takımı namusu bellemiş durumda.. Twitterda 2 dakika objektif olarak dolaşınca öyle insanlara denk geliyorsun ki midem bulanıyor böyle insanlardan. Adam topunu oynuyor milyonlar alıyor. Fenerde oynayan Josef BJK'ye gitti diye Fenerli taraftarlar ana avrat adama sövüyor :D? Veya tam tersi.. Adam fenere gelirken rakip takıma gitmeyeceğim diye sözleşme mi imzalıyor? Adam o imzadan oynadığı maç başından binlerce euro para alıyor bizim geri kafalılar da twitterda instagramda birbirine küfür ediyor birbirini bıçaklıyor :Dddd Kusura bakmayın ama böyle aptalca şey olmaz. Futbola olan mesafeli tavrım da biraz bu yüzden...
Vallaha tabiri caiz ise bizim bu toplumumuzdaki geri kafalı insanlar yüzünden maalesef bir hobiyi bile ağız tadı ile yapamıyoruz..

Bu sene holiganları da bir kenara attım JJ için. Sessizce maçımı izleyip kapatıyorum.

DeoNade

80+ Bronze
Futbol izlemememdeki sebebin başında biz Türkler geliyor aslında. Tamam diğer ülkelerde de var yok değil fakat bizde bir başka. Takım taraftarı, Fanatiklik ve Holiganlığı birbirine karıştırmış durumda bizim insanlar. Takımına laf söyledi veya o takımı desteklemiyor diye adam öldürülür mü? Adam tuttuğu takımı namusu bellemiş durumda.. Twitterda 2 dakika objektif olarak dolaşınca öyle insanlara denk geliyorsun ki midem bulanıyor böyle insanlardan. Adam topunu oynuyor milyonlar alıyor. Fenerde oynayan Josef BJK'ye gitti diye Fenerli taraftarlar ana avrat adama sövüyor :D? Veya tam tersi.. Adam fenere gelirken rakip takıma gitmeyeceğim diye sözleşme mi imzalıyor? Adam o imzadan oynadığı maç başından binlerce euro para alıyor bizim geri kafalılar da twitterda instagramda birbirine küfür ediyor birbirini bıçaklıyor :Dddd Kusura bakmayın ama böyle aptalca şey olmaz. Futbola olan mesafeli tavrım da biraz bu yüzden...
Vallaha tabiri caiz ise bizim bu toplumumuzdaki geri kafalı insanlar yüzünden maalesef bir hobiyi bile ağız tadı ile yapamıyoruz..

Bu sene holiganları da bir kenara attım JJ için. Sessizce maçımı izleyip kapatıyorum.
Hocam en güzeli de dediğiniz gibi sessiz bir şekilde izlemek. Akşam evimde çerezimi içeceğimi alıp maçımı izliyorum. Her hafta bir Galatasaray maçı bana yetiyor da artıyor bile. Bir de maç özetlerine bakarım transfer haberleri vs vs. Holiganlığa gerek yok. Denk gelirse bir de maça gibi canlı olarak izlediğim de bana mutluluk veriyor açıkçası. Boş iş diyende var dediğiniz gibi namusu belleyende. Her şeyin fazlası zarar zevk almaya bakmak lazım seviyeli bir şekilde değerlendirmeye..

Top Bottom