Neler Yeni

Yardım Üniversite için laptop tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Gökhan
Arkadaşlar masaüstü al demeyin lütfen, ne yazık ki şu an mecburen laptopa yöneliyorum. Bu saatten sonra ağır oyunlar oynamam sanırım. Fall Guys, Rocket League, CS, Pubg vs. oynatan, taşıması kolay bir laptop arıyorum. Bütçem 6.000 TL. Biraz üstü ya da altı da olur bütçenin çok sıkıntı değil. Forumu gezdim ama istediğim gibi bir laptop bulamadım. Önerisi olan yazarsa çok sevinirim. İyi günler.

Metehann.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,685
İsim
Metehan
ya abartıya gerek yok i5 460m li laptop bile yeter sana

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Gökhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ya abartıya gerek yok i5 460m li laptop bile yeter sana

420 mli emektar bi laptopım var 11 yıllık :D ama yani yok 30 fps üstü alamıyorum hiçbir oyunda. Çok bir beklentim yok hani de şöyle kasma donma olmadan bir PUBG, belki GTA 5 oynayabileceğim laptop bulabilsem çok güzel olurdu.

Metehann.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,685
İsim
Metehan
1. nesil i5 laptop işlemcisi ile PUBG 😆😆
ulan bende uzaktan eğitim için sanmışım qweqweq
Mesaj otomatik birleştirildi:

420 mli emektar bi laptopım var 11 yıllık :D ama yani yok 30 fps üstü alamıyorum hiçbir oyunda. Çok bir beklentim yok hani de şöyle kasma donma olmadan bir PUBG, belki GTA 5 oynayabileceğim laptop bulabilsem çok güzel olurdu.
pardon reis ya ben uzaktan eğitim için sandım :D

Faik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Faik
Arkadaşlar masaüstü al demeyin lütfen, ne yazık ki şu an mecburen laptopa yöneliyorum. Bu saatten sonra ağır oyunlar oynamam sanırım. Fall Guys, Rocket League, CS, PUBG vs. oynatan, taşıması kolay bir laptop arıyorum. Bütçem 6.000 TL. Biraz üstü ya da altı da olur bütçenin çok sıkıntı değil. Forumu gezdim ama istediğim gibi bir laptop bulamadım. Önerisi olan yazarsa çok sevinirim. İyi günler.
ben game garaj blaster 4 tn aldım gayet mutluyum sanada öneririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Gökhan
ulan bende uzaktan eğitim için sanmışım qweqweq

pardon reis ya ben uzaktan eğitim için sandım :D
Yok kankam o da var tabi işin içinde de biraz oyun da oynayan biriyim :D

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Üstüne 500 koyabiliyorsun bunu al

7100 tln varsa başka bir laptop önereyim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Gökhan
ben game garaj blaster 4 tn aldım gayet mutluyum sanada öneririm

Ya ben de düşünüyorum 16 ram ve 512 ssdyle almayı onu. Fiyatına değer mi sence? Genel olarak oyun performansı, ısınması nasıl. Hangi oyunları oynuyorsun azıcık anlatabilirsen çok sevinirim :)

Üstüne 500 koyabiliyorsun bunu al

7100 tln varsa başka bir laptop önereyim.

7100 de belki olur ama daha üstüne çıkamam sanırım. Önerirsen çok sevinirim.

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Ya ben de düşünüyorum 16 ram ve 512 ssdyle almayı onu. Fiyatına değer mi sence? Genel olarak oyun performansı, ısınması nasıl. Hangi oyunları oynuyorsun azıcık anlatabilirsen çok sevinirim :)

1650ti ekran kartı var dediğin oyunlarda 8gb ram yeter de artar gerektiği zaman hdd ve ram takviyesi yapabilirsin

Faik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Faik

parasına değer ancak biraz fazla ısınıyor csgoda full ayarlarda 150 fps civarı alıyorum benimde 16 gb ram hitman'de medium ayarlarda 60 fps sabit alıyorum fakat işlemci çok ısınıyor csgoda direk 90 derece oluyor boşta 55-70 arası geziyor hitmanda 85 derecelerde geziyor bunu bilerek almalısın ama performansından gayet mutluyum tasarımı güzel . merak ettiğin şeyler varsa sorabilirsin

parasına değer ancak biraz fazla ısınıyor csgoda full ayarlarda 150 fps civarı alıyorum benimde 16 gb ram hitman'de medium ayarlarda 60 fps sabit alıyorum fakat işlemci çok ısınıyor csgoda direk 90 derece oluyor boşta 55-70 arası geziyor hitmanda 85 derecelerde geziyor bunu bilerek almalısın ama performansından gayet mutluyum tasarımı güzel . merak ettiğin şeyler varsa sorabilirsin
bide şarjı çok az gidiyor 2 saat anca gidiyor

asteria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
murat mert ünalan
hocam 1650ti olan abra lar var bi göz atın derim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,015
Üyeler
152,158
Son üye
MEGGY
Top Bottom