Neler Yeni

Üniversitede hangi bölümleri seçmeliyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Emir
Merhabalar seneye üniversite sınavına gireceğim ve daha hangi bölümü seçeceğimiz karar veremedim şu anda eşit ağırlıktayım notlarım o kadar yüksek değil üniversite sınavında en fazla 250 puan alırım gibime geliyor sizce hangi bölümü seçmeliyim ingilizce öğretmenliğini düşünüyorum ama dil sınıfı olmadığından o biraz zor olur (ingilzcem diger derslerden daha iyi) sizce ingilizce okursam nasıl bir çalışma yolu izleyebilirim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Dil bölümüne gidenlere genelde Burger King'de çalışacaksın esprisi yaparlar lakin gördüğüm en boş espri kim nasıl uydurdu anlamadım. Dil bilirsen işsiz kalmazsın. İngilizce öğretmenliğininde alımları fena değil, atanmadan bile bir çok yerde işe girebilirsin. Lakin dil bölümünden iyi bir yere gidebilmek için başından itibaren güzel bir şekilde çalışman gerekiyordu. Son sınıfsan eğer düzgün şekilde çalış, eşit ağırlıktan hazırlanarak ingilizce işletme veya iktisat gibi bölümlere gidebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dil bölümüne gidenlere genelde Burger King'de çalışacaksın esprisi yaparlar lakin gördüğüm en boş espri kim nasıl uydurdu anlamadım. Dil bilirsen işsiz kalmazsın. İngilizce öğretmenliğininde alımları fena değil, atanmadan bile bir çok yerde işe girebilirsin. Lakin dil bölümünden iyi bir yere gidebilmek için başından itibaren güzel bir şekilde çalışman gerekiyordu. Son sınıfsan eğer düzgün şekilde çalış, eşit ağırlıktan hazırlanarak ingilizce işletme veya iktisat gibi bölümlere gidebilirsin.
Şu zamanda bile dil sınıfı açılmaz gibi kendi imkanlarımla çalışsam ne kadar olur acaba

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Şu zamanda bile dil sınıfı açılmaz gibi kendi imkanlarımla çalışsam ne kadar olur acaba
O işe girmeni hiç tavsiye etmem. Gireceksen bile dershane ya da özel ders ile beraber olmalı. Bir de dil bölümünde güzel kaliteli kaynaklara ihtiyaç var, bunu da bir kişinin rehberliğinde almalısın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O işe girmeni hiç tavsiye etmem. Gireceksen bile dershane ya da özel ders ile beraber olmalı. Bir de dil bölümünde güzel kaliteli kaynaklara ihtiyaç var, bunu da bir kişinin rehberliğinde almalısın.
Dil değilde başka bir bölümü okusam sizce hangi bölümü okumalıyım

thec2o

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Cemre Can Özdemir
okuma dostum pek bir anlamı kalmadı seni 4-5-6 sene oyalayacak..

Qrsiem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Emirhan Acar
dil okuyacaksan bol bol tyt çalış tyt dil sıralamasında çok öne atıyor

Top Bottom