Neler Yeni

Üniversitedeki ödevim için anket oluşturdum ve yardımınız gerekiyor

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Üniversitedeki ödevim için "Toplumsal cinsiyet rolleri ve görünüş kaygısının sosyal medya kullanımına etkisi" adında bir araştırma ödevim var ve en az 400 kişi olacak şekilde ankete katılım gerekiyor, daha sonra buradaki sonuçları analiz edip ödevi hazırlayacağım. Rica etsem müsait olan arkadaşlar 10 dakikasını ayırıp soruları okuyarak cevaplayabilirler mi?

Anket link: Google Forms | Anket
doldurdum bu arada bölümünüz ne merak ettim ?

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,461
İsim
Emir
Üniversitedeki ödevim için "Toplumsal cinsiyet rolleri ve görünüş kaygısının sosyal medya kullanımına etkisi" adında bir araştırma ödevim var ve en az 400 kişi olacak şekilde ankete katılım gerekiyor, daha sonra buradaki sonuçları analiz edip ödevi hazırlayacağım. Rica etsem müsait olan arkadaşlar 10 dakikasını ayırıp soruları okuyarak cevaplayabilirler mi?

kaç kişi oldu?

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Fatih Ayhan
Bir gün benimde başıma gelecek bu tarz bir araştırma diye empati kurarak katıldım ankete

LefkaSM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Ali

Oyy yoruldum ne uzunmuş

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,461
İsim
Emir
280 şu anda hocam, başka nerelerde paylaşabilirim diye düşünüyorum da bilemedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sosyal Hizmet Uzmanlığı.
teknoloji kanallarının forumlarında paylasın hocam

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Metehan
Anketi doldurdum kardeşim başarılar

Top Bottom