Neler Yeni

Ütopya hazır sistem sorunsalı

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
herkesi mazur göremem dükkan kapalı ama internetten her saniye satış devam ediyor. Yani depoları çalışıyor bu adamlar zaten ürünleri hep depodan gönderiyordu corona filan ben dinleyemem çünkü hiç bir firma benden parasını alırken corona filan dinlemiyor telefonlarıda ulaşmıyor

Tamam dostum sen bu anlayışşızlığın ile devam et :).

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
Arkadaşlar ütopyadan bu webteknonun önerdiği sistemi aldık ama aldığımız günden beri siparişin alındı diyor hazırlanma evresine filan hiç birine geçmedi ve internette şuan için yüzlerce insan bu durumdan muzdarip ve telefon ile ulaşılamıyor maillere geri dönüş zaten yapılmıyor sorun nedir madem bir ürün satıyorlar bu ürün ellerinde yoksa neden satıyorlar
Hocam sırf o yüzden itoypadan vazgeçtim umarım başınız ağrımaz müşteri hizmetleri varla yok gibi bir şey.

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
ismail özdemir
Tamam dostum sen bu anlayışşızlığın ile devam et :).
ben öyle devam ederim ama şiparişi verirken 1-3 demesinler sonuçta parça gönderilecek ve bu iş gerçekten 5 dakikalık bir iş sadece parçalar bir kutuya sokuluk paketlenecek hadi 10 dakika sürsün bu kadar sürmez bir haftadır sipariş alıyor kısmında olamaz.

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
ben öyle devam ederim ama şiparişi verirken 1-3 demesinler sonuçta parça gönderilecek ve bu iş gerçekten 5 dakikalık bir iş sadece parçalar bir kutuya sokuluk paketlenecek hadi 10 dakika sürsün bu kadar sürmez bir haftadır sipariş alıyor kısmında olamaz.
Arkadaşlar adam haklı mesela İncehesap'ta 3 gün diyor aradım sordum bu ara 7 gün oldu bu süre diyor ve farkındaysanız adam sistem toplamıyor parça sipariş etmiş demonte sadece gönderecek. Fakat İtopya arayınca açmadığı veya maillere cevap vermediği için bilemiyorsunuz.

Kimera

80+ Bronze
Al o zaman bu sayfada ki duyuruyu, dür bük bir yerlerine sok kardeşim.

Ayrıyaten parça olsa bile kargolarda bir sınır var. Bir şirket 500 tane kargoyu aynı anda veremez. Bende olsam parçayı satacağıma, sistemleri satıp daha çok para kazanırım.

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
İtopya genel olarakta böyle sanırım kargo süresini bilemeyeceğim fakat her şey satana kadar deniyor İstanbulda oturmuyorsan müşteri hizmetleri berbat deniyor ben kendim bizzat daha önce aldığım için ağzımın payını bir daha bir şey almam oradan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
ismail özdemir
Arkadaşlar adam haklı mesela İncehesap'ta 3 gün diyor aradım sordum bu ara 7 gün oldu bu süre diyor ve farkındaysanız adam sistem toplamıyor parça sipariş etmiş demonte sadece gönderecek. Fakat İtopya arayınca açmadığı veya maillere cevap vermediği için bilemiyorsunuz.
sağol dostum herkes firmanın fanboyu olmuş bir parça göndermek zorsa bu kadar kapatın dükkanı ve telefonda bile halen 1-3 gün diyorlar aradığında
Mesaj otomatik birleştirildi:

Al o zaman bu sayfada ki duyuruyu, dür bük bir yerlerine sok kardeşim.
sana küfür ederdim ama etmicem orda 3 gün içinde diyor demi ben parça halinde istedim anladın mı

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
sağol dostum herkes firmanın fanboyu olmuş bir parça göndermek zorsa bu kadar kapatın dükkanı ve telefonda bile halen 1-3 gün diyorlar aradığında

sana küfür ederdim ama etmicem orda 3 gün içinde diyor demi ben parça halinde istedim anladın mı
Tabi bilemiyoruz artık orasını firma yazmış fakat biraz kargo şirketinin de eşşekliği var sanırım ups genel olarak iyidir fakat yoğunluk bayağı var o yüzden bilemiyorum.

yine de yasal olarak tam 7 gün dolmadıysa hala kargo süreleri var sitede duyuruda var çünkü ama saat olarak 7 günü geçtiyse şikayet edebilirsiniz.

Top Bottom