Neler Yeni

Ütopya hazır sistem sorunsalı

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
ismail özdemir
Arkadaşlar ütopyadan bu webteknonun önerdiği sistemi aldık ama aldığımız günden beri siparişin alındı diyor hazırlanma evresine filan hiç birine geçmedi ve internette şuan için yüzlerce insan bu durumdan muzdarip ve telefon ile ulaşılamıyor maillere geri dönüş zaten yapılmıyor sorun nedir madem bir ürün satıyorlar bu ürün ellerinde yoksa neden satıyorlar

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Arkadaşlar ütopyadan bu webteknonun önerdiği sistemi aldık ama aldığımız günden beri siparişin alındı diyor hazırlanma evresine filan hiç birine geçmedi ve internette şuan için yüzlerce insan bu durumdan muzdarip ve telefon ile ulaşılamıyor maillere geri dönüş zaten yapılmıyor sorun nedir madem bir ürün satıyorlar bu ürün ellerinde yoksa neden satıyorlar

Yoğunluk var dostum, tek parça ürün söylediğinde bile sürüyor. Şu zor zamanlarda oldukça anlayışlı olmak lazım ben İtopyanın şuanki çalışmasını beğeniyorum tuhaftırki :).

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Yoğunluk var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
ismail özdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
abi yoğunluk var okeyde neden 1-3 gün diyor ben hazır sistem aldım ama demonte aldım sadece parça gönderilecek bana dün internetten aldığım ram bugün kargoda

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
2 hafta unut anca gelir. Bu gibi dönemlerde mazur görmek lazım
Ellerinde olmayan , çekiliş ile verilecek kasayı bile erteleyip erteleyip sonunda tamamen dondurup kazananı da açıklamıyorlar. Yani hiçbir işe yetişmiyorsa ne yapıyor şuan bu firma ? Ama dediğin gibi mazur görmek lazım.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
abi yoğunluk var okeyde neden 1-3 gün diyor ben hazır sistem aldım ama demonte aldım sadece parça gönderilecek bana dün internetten aldığım RAM bugün kargoda
Her yer öyle diyiyor.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
abi yoğunluk var okeyde neden 1-3 gün diyor ben hazır sistem aldım ama demonte aldım sadece parça gönderilecek bana dün internetten aldığım RAM bugün kargoda

Dostum ben bir kaç hafta önce kulaklık aldım 4-5 günde geldi. Anlayışlı olmalısın senin N11 gibi yerden aldığın RAM hızlı gelir normaldir, oradaki satıcılar İtopya kadar yoğun olmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
ismail özdemir
herkesi mazur göremem dükkan kapalı ama internetten her saniye satış devam ediyor. Yani depoları çalışıyor bu adamlar zaten ürünleri hep depodan gönderiyordu corona filan ben dinleyemem çünkü hiç bir firma benden parasını alırken corona filan dinlemiyor telefonlarıda ulaşmıyor

Kimera

80+ Bronze
herkesi mazur göremem dükkan kapalı ama internetten her saniye satış devam ediyor. Yani depoları çalışıyor bu adamlar zaten ürünleri hep depodan gönderiyordu corona filan ben dinleyemem çünkü hiç bir firma benden parasını alırken corona filan dinlemiyor telefonlarıda ulaşmıyor
O zaman sende almasaydın kardeşim. Yapman gereken sadece az biraz empati be...

Top Bottom