Neler Yeni

Ülkemde Mülteci İstemiyorum 🇹🇷

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Semih Kandıraz
Evet arkadaşlar son olan olaylardan bu annesini sevdiğimin suriyelileri gün geçtikçe azmaya devam ediyorlar geçen Türk ürünlerine boykot yapıyorlardı şimdide bayrağımıza hadsizlik yapıyorlar bu afedersiniz ama bu or uspu çocukları hem 17 yaşındaki kıza beraber tecavüz etsinler hemde bayrağımıza saldırsınlar kusura bakmayın ama ben artık ülkemde oru s pu çocu istemiyorum tepkinizi gösterin dostlarım. 🇹🇷

#ülkemdemülteciistemiyorum

Hocam katılıyorum ama bunun yolu böyle olaylar yaşandı diye iş yerlerini arabaları evleri kundaklamak sokakları birbirine katmak değil(üstünüze almayın). Haklı iken haksız duruma düşüyoruz. Sağ duyulu bir şekilde kanun'a uygun hareket ederek gerekli adımların atılması gerekiyor. Hurra vur kır parçala maalesef günümüzde işlemiyor.

bedrano

80+
Hocam katılıyorum ama bunun yolu böyle olaylar yaşandı diye iş yerlerini arabaları evleri kundaklamak sokakları birbirine katmak değil(üstünüze almayın). Haklı iken haksız duruma düşüyoruz. Sağ duyulu bir şekilde kanun'a uygun hareket ederek gerekli adımların atılması gerekiyor. Hurra vur kır parçala maalesef günümüzde işlemiyor.
halkın tepkisi sert olmadıkça böyle devam eder ve bunlar kalmaya devam ederse önümüzdeki bir kaç 10 yıl içinde neler olacağını hepimiz biliyoruz maalesef

halkın tepkisi sert olmadıkça böyle devam eder ve bunlar kalmaya devam ederse önümüzdeki bir kaç 10 yıl içinde neler olacağını hepimiz biliyoruz maalesef
Hocam ben de biliyorum, her şeyin farkındayım ama diplomaside işler böyle yürümüyor. Bu şekilde olursa zaten ülkeyi karıştırmak isteyenlerin emellerine tuz biber dökmüş oluruz. Tepkimizi gidip mahkemede verelim. Cimere topluca yazılar yazalım. Bunun takipçisi olalım. Ama bu şekilde isyan çıkararak giderse Allah muhafaza gezi parkı olaylarına döner ülkenin hali.

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Semih Kandıraz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ben de biliyorum, her şeyin farkındayım ama diplomaside işler böyle yürümüyor. Bu şekilde olursa zaten ülkeyi karıştırmak isteyenlerin emellerine tuz biber dökmüş oluruz. Tepkimizi gidip mahkemede verelim. Cimere topluca yazılar yazalım. Bunun takipçisi olalım. Ama bu şekilde isyan çıkararak giderse Allah muhafaza gezi parkı olaylarına döner ülkenin hali.
Hocam biliyorsunuzki kayseride 17 yaşındaki kıza tecavüz olayına yayın yasağı getirildi,internetler bilerek kesildi bunlar niçin suriyeli halka öfke ve nefret oluşmasın diye niye sizce peki malum X bunları ileride kullanabilmek için ülkemizde durduruyor yani biz mahkemeye de gitsek cimerede yazsak bu yaptıklarımızın hepsi boş çünkü bizim yanımızda değil s*riyeli halkın yanında yer alırlar biz tepkimizi göstermedikçe bunlar bu ülkede yaşamayada devamda ederler Bayrağımıza hadsizlik yapmayada cüret ederler bunun çözümü birlik olup tepkimizi göstermekten başka bir şey değildir.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,885
İsim
uwu
Ben gördüğüm tüm Arapça yazıları yırtıyorum yiyorsa bana bir şey yapmaya çalışsınlar keşke o bayrağı yırtan yada yakan benim karşımda yapsada kendimi koruma adı altında onu yakarım (Kur’an-ı Kerim hariç şimdi dinsiz yaparsınız 😅)

ghost66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Semih Kandıraz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben gördüğüm tüm Arapça yazıları yırtıyorum yiyorsa bana bir şey yapmaya çalışsınlar keşke o bayrağı yırtan yada yakan benim karşımda yapsada kendimi koruma adı altında onu yakarım (Kur’an-ı Kerim hariç şimdi dinsiz yaparsınız 😅)
Hocam o bayrağa saldıran şerefsizler şimdi karşımda olsalar evdeki emanetin tadını onlara tattırmasınıda bilirimde işte...

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Mehmet Aslan
Hocam 10 yıldır halk bunları nasıl yapacaksanız yapın gönderin diyor zaten. Bir adım var mı ? Yok. Bu olaylar halkın birikmişliğinin patlaması. Elbet bir yerden patlak verecekti insanlar çok bunaldı artık.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,190
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Biz baştan beri söylüyoruz ama ülkenin yarısı yine buna oy verip duruyor şaka gibi zihniyet değişecek zihniyet

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Yıllardan beri sağ duyuluyduk zaten.
Hükümet bir şey yapmayınca patladık en sonunda.
Kanunlar geçerliliğini yitirmiş durumda.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,190
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Adalet , hukuk ve kanun mu var ki. Başka yol yok sokağa dökülecek halk hakkını böyle arayacak yoksa hükümetin hiçbir halt yapacağı yok.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,175
Üyeler
154,882
Son üye
VortexB
Top Bottom