Neler Yeni

ULTIMA-3600 alınır mı?

39731

80+ Platinum
En İyi Cevap
22
Yanlarında ızgara boşluğu falan var. Mükemmel bir soğutma sağlamaz muhtemelen.

CarEnthusiast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
378
İsim
Akın Serhan Toğrul
Rtx2060 olmak zorunda mı GamingGenTr de 2060 da sadece 3 fanlı strix olduğu için fiyat pahalı onun yerine rx5600 lü sistemler çok daha uygun
kasa ve psu kötü psu işini garanti olması için akım korumalı prizle çözebilirsin kasa işinin pek de bir çözümü yok ayrıca şu an ben de NOVA-5600XT yi gözüme koydum alacağım gibi

Kerimbsts

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kerim Baştaş
bende bu sistemi almak istiyorum fakat bu siteyi yeni görüyorum güvenilirmidir alsam bi sorun çıkarmı

CarEnthusiast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
378
İsim
Akın Serhan Toğrul
bende bu sistemi almak istiyorum fakat bu siteyi yeni görüyorum güvenilirmidir alsam bi sorun çıkarmı
Site tamamiyle güvenilir forumda birkaç kişinin aldığını gördüm herhangi bir şikayet yazısı da görmedim

zSpank

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Yağız Pakbaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Site tamamiyle güvenilir forumda birkaç kişinin aldığını gördüm herhangi bir şikayet yazısı da görmedim
Peki montajlayip mi gönderiyorlar kasayı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rtx2060 olmak zorunda mı GamingGenTr de 2060 da sadece 3 fanlı strix olduğu için fiyat pahalı onun yerine rx5600 lü sistemler çok daha uygun
kasa ve psu kötü psu işini garanti olması için akım korumalı prizle çözebilirsin kasa işinin pek de bir çözümü yok ayrıca şu an ben de NOVA-5600XT yi gözüme koydum alacağım gibi
Kanka. Rtx 2060 mi rx 5600 XT mi dediğimde çoğu kişi rtx de sadece rtx yok dlls var rx 5600 XT yerine rtx yercih et dediler peki senin düşüncen nedir

CarEnthusiast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
378
İsim
Akın Serhan Toğrul
Peki montajlayip mi gönderiyorlar kasayı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka. Rtx 2060 mi rx 5600 XT mi dediğimde çoğu kişi rtx de sadece rtx yok dlls var rx 5600 XT yerine rtx yercih et dediler peki senin düşüncen nedir
Evet montajlı gönderiliyor sadece ekran kartı demonte geliyor onu takıp çalıştırman yeterli
Rtx 2060,Rtx teknolojisine giriş seviyesi, Rtx teknolojisinin olması her oyunu açabilceğin anlamına gelmez şu anki oyunları çalıştırabilirsin rtx le ama 2-3 yıl sonra yeni çıkan oyunlarda çalıştırabilceğin anlamına gelmez çünkü Rtx 2060 Rtx e giriştir bu sebeple saf güç açısından daha performanslı olan rx5600 bana daha mantıklı geliyor

Top Bottom