Neler Yeni

üniversite için laptop önerisi.

omer_34

80+ Silver
Arkadaşlar amazonda 10k civarlarına satılan laptoplar var ya, özellikleri aynı sadece markaları değişen acer hp lenovo tarzı laptoplar. bunlardan birini almayı düşünüyorum. Sizce üniversitede işimi görecek düzeydeler mi ? Tüm kullanacağım alanlar şu şekilde;
-C ve C++ yazabilmek için VS çalıştırmalı
-yurtta 5-6 kişi maç izlemek için yeterli sesi olmalı.
-Football manager serilerini düşük ayarlarda dahi kaldırabilmeli.
-Belki arada lol oynarım onda da 60fps sabit oynatabilmeli.
-fan sesi çok fazla olmamalı hatta varsa fansız model falan da olabilir(eski laptopum yurttaki odamda geceleri çok ses yaptığından dolayı kullanamıyordum)
''Sadece Belirttiğim özellikleri sağlıklı bir şekidle yerine getirebilmesi bana Yeter'' daha fazla özelliğe ihtiyacım yok.

Bahsettiğim laptoplar bu ve bunun gibi olan celeron harici işlemcili laptoplar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Yunus
Aga ciddi konuşmam gerekir ise alma. 10 bin ₺ tamam az para değil TL cinsinden ama değmez boşa para verirsin. 2.El oyuncu laptop u bak temiz hiç olmadı üstüne 3-5 bir şey eklersin adam gibi bir şey kullanırsın. Yani hata yapma bende aldım değmez yani.

Gloxy

80+ Bronze
Aga ciddi konuşmam gerekir ise alma. 10 bin ₺ tamam az para değil TL cinsinden ama değmez boşa para verirsin. 2.El oyuncu laptop u bak temiz hiç olmadı üstüne 3-5 bir şey eklersin adam gibi bir şey kullanırsın. Yani hata yapma bende aldım değmez yani.
+1 bu bütçede 0 laptop üzebilir

omer_34

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam geçen senelerde bunlardan bi tık kötü bi laptopum vardı çok memnundum güzel teklif gelince satasım geldi sattım. açıkçası hem taksitle alacağımdan hemde çok fazla kafa yoracak mentalim kalmadığından uğraşmayayım sıfır olsun benim olsun kafasındayım. birde özellikle oyuncu laptopu istemiyorum. sizce saydığım özellikleri karşılar mı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

+1 bu bütçede 0 laptop üzebilir
yani çok bir beklentim de yok açıkçası sadece söylediğim özellikleri minimum düzeyde de olsa çalıştırsın yeter. maksat okulda laptopsuz kalmamak açıkçası.

Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Yunus
hocam geçen senelerde bunlardan bi tık kötü bi laptopum vardı çok memnundum güzel teklif gelince satasım geldi sattım. açıkçası hem taksitle alacağımdan hemde çok fazla kafa yoracak mentalim kalmadığından uğraşmayayım sıfır olsun benim olsun kafasındayım. birde özellikle oyuncu laptopu istemiyorum. sizce saydığım özellikleri karşılar mı ?
karşılar gibi ama bu yazılımlar rahat PC ister sen ikinci el daha güçlü pc bak bence.

omer_34

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Sinan_Enginar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
kaanzi
hocam 10kya lolde 60 fps oynayabileceğiniz bir pc bulamazsınız

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç