Neler Yeni

USB YARDIMI TAŞINABİLİR AYGIT

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,141
İsim
Adnan Eren
Arkadaşlar ben daha demin bilgisayarı format atmak için usb aldım ama normalde müzik dinliyorduk arabada bu usb den şimdi bu usb böyle görünüyor bu durumda arabada çalarmı yoksa böyle olursa çalmaz mı yani şuan usb resmi yok orada sizce ?

Ekler

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    2.1 KB · Hit: 29

rtx 3090

80+ Silver
Arkadaşlar ben daha demin bilgisayarı format atmak için usb aldım ama normalde müzik dinliyorduk arabada bu usb den şimdi bu usb böyle görünüyor bu durumda arabada çalarmı yoksa böyle olursa çalmaz mı yani şuan usb resmi yok orada sizce ?
kardeşim uyarıyı okumadın mı sanırım windows daha usb ye yazılıyor flsh biçimlendirildi dinleyemezsin

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,141
İsim
Adnan Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Semih
USB üzerinde format atmak için dosya yazdırma işlemi yaptın mı ? eğer yaptıysan o işlem USB yi biçimlendiriyor ve USB türünü başka bir formata dönüştürüyor.

El-Bâbin_Şubin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Eğer formatlık işin bittiyse üzerine gelip sağ tık yap biçimlendire tıklayıp dosya sistemi olarak fat32 seç ve diğerleri olduğu gibi klasın başlat ve biraz bekledikten sonra biçimlendirmiş olur. Sorun düzelir.

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,141
İsim
Adnan Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Formatlık işin bitti mi ?
aynen reis hallettim valla
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arabada sorun olmaz
Teşekkürler

Eğer formatlık işin bittiyse üzerine gelip sağ tık yap biçimlendire tıklayıp dosya sistemi olarak fat32 seç ve diğerleri olduğu gibi klasın başlat ve biraz bekledikten sonra biçimlendirmiş olur. Sorun düzelir.
Reis sanada bi güzel şarkı vereyim
Dinle Gecen şenlensin :)

Valla Reis bu formatı bi salaklığım yüzünden yaptım bu bilgisayarı pc ciye götürdüm adam herşeyi yaptı benim anakart yanmıştı yaptırdım falan b450 taktırdım adam windowsu kurarken ksm diye bir programla crack yaptı bende araştırdım virüs olduğunu anladım full + full temiz kurulum yaptım virüs gitmiştir deilmi ?

Top Bottom