Neler Yeni

Uygulamayı arkaya alınca ana sayfaya atma problemi

phxey41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
kerem
Telefon da atıyorum YouTube olsun video izliyorum sonra whatsapptan mesaj geliyo oraya geçiyorum bu arada YouTube açık arkada daha sonra tekrar YouTube'a döndüğümde izlediğim video kapanmış oluyor ve ana sayfaya atıyor sadece YouTube sanıyordum fakat geçen soru çözüm uygulamasında da olunca genel sorun olduğunu anladım. Nasıl çözebilirim bilgisi olan var mı cidden çok sinir bozucu bir sey surekli izledigim seyi bastan acmam gerekiyor reklami osu pusu baya sıkıntı.
Telsfon xiomi redmi not 12

şahin doğan

80+ Platinum
Çözebileceğin bir şey değil. Ram miktarı, işlemci gücü ve yazılım ile alakalı.

phxey41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
kerem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çözebileceğin bir şey değil. Ram miktarı, işlemci gücü ve yazılım ile alakalı.
İlk defa duyuyorum bir cok farklı düşük model kullandim hic denk gelmedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefon da atıyorum YouTube olsun video izliyorum sonra whatsapptan mesaj geliyo oraya geçiyorum bu arada YouTube açık arkada daha sonra tekrar YouTube'a döndüğümde izlediğim video kapanmış oluyor ve ana sayfaya atıyor sadece YouTube sanıyordum fakat geçen soru çözüm uygulamasında da olunca genel sorun olduğunu anladım. Nasıl çözebilirim bilgisi olan var mı cidden çok sinir bozucu bir sey surekli izledigim seyi bastan acmam gerekiyor reklami osu pusu baya sıkıntı.
Telsfon xiomi redmi not 12
ayrıca bu sürekli olmuyo bazen hemen oluyo bazen 3 4 kere yapınca oluyo bazen 15dk bekleyince oluyo vs vs

Top Bottom