Neler Yeni

Çözüldü✓ Uygun bütçede F/p kasa önerisi

Flaken

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Erhan Sarı
PSU dahil olup veya olmaksızın hava akışı güzel F/P ürünü arıyorum. RGB konusu çok mühim değil ayrıca içine 14-16 cm kule tipi soğutucu takabilirim.
Benim aklımdakiler bunlar:

Phanteks a300: 1117 TL
--
--
Phanteks Eclipse P400a Rgb Temperli Cam Mid Tower Atx Siyah Bilgisayar Kasası: 1359 TL
--
--
COOLER MASTER MASTERBOX MB511 MESH ÖN PANEL 3x120mm LED FANLI MidT ATXSİYAH KASA: 1398
--
--
Sharkoon TG5 Pro RGB Tempered Glass + 650W 80+ PSU Mid Tower Bilgisayar Kasası: 1.476,35 TL
--
--
Bütçem çok fazla değil bu yüzden F/P ürünü olmalı en fazla kaç TL verebileceğimi bilmiyorum kaldı ki toplayacağım sistem 5-7k ediyor önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar :)

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
PSU dahil olup veya olmaksızın hava akışı güzel F/P ürünü arıyorum. RGB konusu çok mühim değil ayrıca içine 14-16 cm kule tipi soğutucu takabilirim.
Benim aklımdakiler bunlar:

Phanteks a300: 1117 TL
--
--
Phanteks Eclipse P400a Rgb Temperli Cam Mid Tower Atx Siyah Bilgisayar Kasası: 1359 TL
--
--
COOLER MASTER MASTERBOX MB511 MESH ÖN PANEL 3x120mm LED FANLI MidT ATXSİYAH KASA: 1398
--
--
Sharkoon TG5 Pro RGB Tempered Glass + 650W 80+ PSU Mid Tower Bilgisayar Kasası: 1.476,35 TL
--
--
Bütçem çok fazla değil bu yüzden F/P ürünü olmalı en fazla kaç TL verebileceğimi bilmiyorum kaldı ki toplayacağım sistem 5-7k ediyor önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar :)
MB 511 modeli alınabilir. Ancak bütçe kısıtlı ise paylaştığım modellerden biri alınabilir. 16 CM kule tipi soğutucu ile uyumlu diyebiliriz. Siz yinede almadan önce özeliklerine bakabilirsiniz.

Flaken

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Erhan Sarı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Açıkcası aerocool modelini eledim onun dışında msı 100 r modeli de iki fanlı bilemiyorum. Dark guardian olabilir veya dark guardian pro ikisi arasında kaldım başka altarnetif ürünler olmalı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kasalara teknobiyotikde indirim gelmiş oradaki modeller hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

Son düzenleme:

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,730
İsim
Mert Can Ergün

Vatulian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
Ege ÖZTABAK

Eger butceniz cok kisitliysa bakabilirsiniz.

Flaken

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Erhan Sarı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Eger butceniz cok kisitliysa bakabilirsiniz.
Yani çok bir şey beklemiyorum rgb konusunda hava akışı güzel olsun kule tipi takılsın yeter.
Bu kasaya takılıyor değil mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretleyeceğim yardımlarınız için gerçekten teşekkürler :D
Bayağı karışıktı kafam bu konuda kısıtlı bütçem olduğundan dolayı dark guardian pro alacağım

Son düzenleme:

Vatulian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
Ege ÖZTABAK
Yani çok bir şey beklemiyorum rgb konusunda hava akışı güzel olsun kule tipi takılsın yeter.
Bu kasaya takılıyor değil mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretleyeceğim yardımlarınız için gerçekten teşekkürler :D
Bayağı karışıktı kafam bu konuda kısıtlı bütçem olduğundan dolayı dark guardian pro alacağım
Takılır evet. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :D

Top Bottom