Neler Yeni

Öneri Uygun fiyata nerden okul gereçleri alabilirim?(Köy okulu için)

Atalayq

80+ Bronze
Okullar açılmadan bir köy okuluna kütüphane kuracağız ve çocuklara okul seti hediye edeceğiz. İhtiyaçlarımız şöyle
Okul setinin içinde ;
  • 1 adet uçlu kalem
  • 2 adet adet uç
  • 1 adet silgi
  • 1 adet kalemlik
  • 2 adet kareli defter
  • 1 adet düz çizgili defter
  • 1 adet suluk
  • 1 adet çanta Olacak. Eğer fiyat uygun olursa boya kalemi ve defteri de koymak istiyoruz. Önerebileceğiniz bir site var mı ? Veya İstanbul içinde bir mağaza/kırtasiye'de olabilir.
Ek olarak ;
Matematik, fen, Türkçe, sosyal bilgiler kitapları gerekiyor. İnternet üzerinden hikaye kitabı ve roman almaya başladım. Alışveriş için tavsiyelerinizi bekliyorum.

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,939
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732
amazon olabilir ya da market zincileri şok bim a-101
ama bimi öneririm

Atalayq

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
amazon olabilir ya da market zincileri şok bim a-101
ama bimi öneririm
amazondan 4e1 kampanyasından yararlanarak kitap aldım. yeni ürünler çıkarsa değerlendiririm. Bim a101 gibi yerler okul açılmadan 1-2 hafta önce satışa başlıyorlar. kontrol ettiğimde 3-5 kalem 3-4 silgi dışında bir şey bulamadım. az ürün vardı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kaç set yapmayı düşünüyorsunuz?
okul tahmini olarak 85-100 öğrenci (5-6-7-8). ancak maddi olarak yaklaşabiliyoruz. set fiyatına göre hareket edeceğiz. mesela atıyorum bütçemizi aşarsa bu ay 40 kişilik diğer ay 60 kişilik gibi davranacağız.

serkangf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Serkan Gürler
İstersen bana dm at. Bir mağaza kırtasiye sorumlusu olarak çalışıyorum. Elimde 36 tane kadar adelin kuru boyası var 17.5 TL tanesi pensan pastel boya tane 12.5 TL pensanın silgisini 1.5 TL paketinde 24 tane var. Elimde buna benzer geçen seninin fiyatından kalan ürünler var. Birazını ben karşılarım gücümün yettiği kadar kalanı ise sizden anlaşır kargo ile gönderirim. Özel mesajlardan daha rahat anlaşırız ve araştırma yaptıktan sonra bende uygun fiyat olanları sana gönderebilirim.

Atalayq

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İstersen bana dm at. Bir mağaza kırtasiye sorumlusu olarak çalışıyorum. Elimde 36 tane kadar adelin kuru boyası var 17.5 TL tanesi pensan pastel boya tane 12.5 TL pensanın silgisini 1.5 TL paketinde 24 tane var. Elimde buna benzer geçen seninin fiyatından kalan ürünler var. Birazını ben karşılarım gücümün yettiği kadar kalanı ise sizden anlaşır kargo ile gönderirim. Özel mesajlardan daha rahat anlaşırız ve araştırma yaptıktan sonra bende uygun fiyat olanları sana gönderebilirim.
çok güzel olur. bugün ve pazartesi bazı kırtasiyelerle de görüşeceğim. Ürün skalası biraz daha netleşirse sizin elinizdekiler için görüşelim. Dm'den yazıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,848
Üyeler
138,420
Son üye
sinan681
Top Bottom