Neler Yeni

Uygun fiyatlı en iyi klavyeler (290-400TL)

UmutYiğit

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,285
İsim
Umut Yiğit Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Klavye
Arkadaşlar ben bu konumda size ileride sorun yaşatmayacak(hakkında az şikayet bulunan) uygun fiyatlı klavyeleri belirtmek istiyorum genel fiyatlandırma 300-400 arası olacak

Trust Gxt 890 Cada:Şu anda stokta olmayan, outemu red switchli bir klavye tek sorunu tuşlarda soyulma olmasıymış eğer bunu umursamayacaksanız bu bütçede alabileceğiniz en iyi red switch mekanik klavyelerden biri olur Fiyat:300-400

Redragon Kumara:Şu anda stoklarda olan, outemu blue ve red switch kullanan bir klavye bu fiyatta ki en iyi numpadsiz klavyedir şahsımca, almak isterseniz internette rahatça bulabilirsiniz Fiyat:320-350

Redragon Indrah:Şu anda stoklarda olan, outemu blue switch kullanan bir klavye bilek desteği ve makro var fakat yazılımı yok ben Monster Pusat K3 Pro'yu bekleyemeyip aldım şu an bunu kullanıyorum Fiyat:390-600

Hyperx Alloy Core:Şu anda stoklarda olan, membran bir klavye şahsen bu bütçede membran alacak olsam düşünmeden alırdım Fiyat:320-370

Logitech G213:Şu anda stoklarda olan,membran bir klavye Hyperx Alloy Core'dan sonra düşüneceğim 2. membran klavye bu olurdu Fiyat:300-350(Kendisinde sorun yaşayan bayağı kişi var listeden çıkartmak yerine belirtmek istedim)

Razer Cynosa Lite:Şu anda stoklarda olan,membran bir klavye en son membran tercihim bu olacak olsa bile kesinlike alınılabilir Fiyat:290-300

Cooler Master Mk 110:Şu anda stoklarda olan,mekanik hisli bir klavye mekanik hislilerin arasında ilk tercihim bu olurdu herhalde Fiyat:345-350

Redragon Dark Avanger:Şu anda stoklarda olan,Hem rgb hemde rainbow olan bir ürün eğer düşük bütçede numpadsiz mekanik klavye arıyorsanız alınabilecek nadir klavyelerden kendisi outemu blue switch kullanıyor

Aklıma gelenler buydu ekleme yapmak isteyenler tabii ki yapabilir fakat lütfen GP,JD,Rampage türevi markaların sorunsuz ürünlerini önerin saber ogre gibi ürünleri önermeyin lütfen

Son düzenleme:

UmutYiğit

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,285
İsim
Umut Yiğit Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Klavye
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

UmutYiğit

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,285
İsim
Umut Yiğit Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Klavye

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
mk110 derim susarım
1610524426659.png

UmutYiğit

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,285
İsim
Umut Yiğit Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Klavye

UmutYiğit

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,285
İsim
Umut Yiğit Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Klavye
La ab ne ii duruyo öyle ya üf benim masada sıkıntı var bence ben de ışıqlı şeyler kullanıyorum her şekilde b.. gibi duruyo.
Kullandığım tek ışıklı şeyin klavye olması ÜZDÜ :/

Phenoma

80+ Silver
Arkadaşlar ben bu konumda size ileride sorun yaşatmayacak(hakkında az şikayet bulunan) uygun fiyatlı klavyeleri belirtmek istiyorum genel fiyatlandırma 300-400 arası olacak

Trust Gxt 890 Cada:Şu anda stokta olmayan, outemu red switchli bir klavye tek sorunu tuşlarda soyulma olmasıymış eğer bunu umursamayacaksanız bu bütçede alabileceğiniz en iyi red switch mekanik klavyelerden biri olur Fiyat:300-400

Redragon Kumara:Şu anda stoklarda olan, outemu blue ve red switch kullanan bir klavye bu fiyatta ki en iyi numpadsiz klavyedir şahsımca, almak isterseniz internette rahatça bulabilirsiniz Fiyat:320-350

Redragon Indrah:Şu anda stoklarda olan, outemu blue switch kullanan bir klavye bilek desteği ve makro var fakat yazılımı yok ben Monster Pusat K3 Pro'yu bekleyemeyip aldım şu an bunu kullanıyorum Fiyat:390-600

Monster Pusat K3 Pro:Şu anda stokta olmayan,Outemu blue switch kullanan bir klavye bilek desteği,makro,usb girişi ve ses tekerleği var ben stoklarını bekleyemedim ve Redragon Indrah aldım Fiyat:399

Hyperx Alloy Core:Şu anda stoklarda olan, membran bir klavye şahsen bu bütçede membran alacak olsam düşünmeden alırdım Fiyat:320-370

Logitech G213:Şu anda stoklarda olan,membran bir klavye Hyperx Alloy Core'dan sonra düşüneceğim 2. membran klavye bu olurdu Fiyat:300-350

Razer Cynosa Lite:Şu anda stoklarda olan,membran bir klavye en son membran tercihim bu olacak olsa bile kesinlike alınılabilir Fiyat:290-300

Cooler Master Mk 110:Şu anda stoklarda olan,mekanik hisli bir klavye mekanik hislilerin arasında ilk tercihim bu olurdu herhalde Fiyat:345-350

Aklıma gelenler buydu ekleme yapmak isteyenler tabii ki yapabilir fakat lütfen GP,JD,Rampage türevi markaların sorunsuz ürünlerini önerin saber ogre gibi ürünleri önermeyin lütfen
Güzel Açıklama (y)

-RutHleSs-

80+ Gold
En İyi Cevap
4
İyi hoş olmuş da başına "Rehber" ön eki getirirseniz daha hoş olur bence.

UmutYiğit

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,285
İsim
Umut Yiğit Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Klavye
Güzel Açıklama (y)
Teşekkürler bu bütçede bence bunlardan daha iyi alınılacak bir klavye yok kendi türleri içinde bazı arkadaşlar gamepower olup pişman olacağına bu ürünleri alıp rahat olabilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,744
Üyeler
138,397
Son üye
BoreasAlkyone
Top Bottom