Neler Yeni

Çözüldü✓ Uygun Fiyatlı rahat günlük ve oyun için koltuk önerisi

WumSi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
YUSUF KAYA
Arkadaşlar hem oyun oynamalık hem günlük (Dizi film izlerken yaslanmalık vb.) çok da iyi olmasına gerek olmadan uygun fiyatlı koltuk önerirseniz sevinirim :)

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Samet Yeniköy
Arkadaşlar hem oyun oynamalık hem günlük (Dizi film izlerken yaslanmalık vb.) çok da iyi olmasına gerek olmadan uygun fiyatlı koltuk önerirseniz sevinirim :)
bütçe ne
Mesaj otomatik birleştirildi:

oyuncu koltuğumu ofis koltuğu tarzımı arıyorsun

WumSi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
YUSUF KAYA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bütçe ne
Mesaj otomatik birleştirildi:

oyuncu koltuğumu ofis koltuğu tarzımı arıyorsun
bütçe çok yükseğe kaçmadan farketmez çok bi kriterim yok reisim yani oyun oynarken rahat olsun birde dizi izlerken falan geriye doğru az eğimi olsun yeterli benim için

Saintes Maries

80+ Bronze
bütçe çok yükseğe kaçmadan farketmez çok bi kriterim yok reisim yani oyun oynarken rahat olsun birde dizi izlerken falan geriye doğru az eğimi olsun yeterli benim için
çok yüksek derken??? kime göre neye göre. yardımcı olabilmemiz için tam olarak bütçe söyler misin?

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Samet Yeniköy
tamamdır teşekkür ederim
ben bunu sipariş verdim gelmesini bekliyorum bütçe çok yoksa bu paraya yorumları iyi olan bir tek bu var.
oyuncu tarzı arıyorsanız 4300 tl üstü olanları tavsiye ederim diğerleri kaliteli değil.

WumSi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
YUSUF KAYA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben bunu sipariş verdim gelmesini bekliyorum bütçe çok yoksa bu paraya yorumları iyi olan bir tek bu var.
oyuncu tarzı arıyorsanız 4300 TL üstü olanları tavsiye ederim diğerleri kaliteli değil.
hocam yorumları kötü gibime geldi bi tık

Top Bottom