Neler Yeni

Uygun fiyatlı USB hub önerisi

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Berke
Merhaba laptopumda 2 tane USB A cikisi5var biri temazsızlik yapıyor bu sebeple klavye ve mouse taktığımda sorun oluyor ve ayrıca başka bişey takmıyorum.
İki tanede kullanmadığım USB C çıkışı var o sebeple uygun fiyatlı bilgisayara takılan ucu Type c olan olabildiğince minimal bir USB hub bakıyorum.
Sd kart okuyucu vb hiçbir şey istemiyorum sadece USB A çıkışı olsun ve küçük olsun

En İyi Cevap
3

lyoko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
SY

d1xl1te

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Emirhan d1xl1te
Eskiden webtekno'nun sitesiydi, hala öyle ise alınır ve diğerlerinden 70₺ daha ucuz.

En İyi Cevap
3
Eskiden webtekno'nun sitesiydi, hala öyle ise alınır ve diğerlerinden 70₺ daha ucuz.

Webtekno bu siteyle alakalı video çekmişti onu biz izle :D

Hocam 500tl civarında da önerebilir misiniz type-c ve usb barındırsın içinde mümkünse hdmi da olur
Hocam istenilen özelliklere göre çok farklı çeşit var, Kaç tane Type-A kaç tane type-c kaç w şarj desteği, hdmı, ethernet, sd cart...
Size en iyisi şuradan kendinize göre filtreleme yaparak arayın.
Soldan baya ayrıntılı arama yapabiliyorsunuz.

Son düzenleme:

r4NG3r

80+ Silver
Webtekno bu siteyle alakalı video çekmişti onu biz izle :D

Hocam istenilen özelliklere göre çok farklı çeşit var, Kaç tane Type-A kaç tane type-c kaç w şarj desteği, hdmı, ethernet, sd cart...
Size en iyisi şuradan kendinize göre filtreleme yaparak arayın.
Soldan baya ayrıntılı arama yapabiliyorsunuz.
Bi tane sahte dolandirici webtekno sitesi vardi ondan bahsediyorsan bu site o degil bu harbiden webteknonun kendi sitesi ugreen ve philipsin resmi saticisi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ugreen baya alisveris yaptim hepsi sorunsuz gerçekleşti

Son düzenleme:
En İyi Cevap
3
Bi tane sahte dolandirici webtekno sitesi vardi ondan bahsediyorsan bu site o degil bu harbiden webteknonun kendi sitesi ugreen ve philipsin resmi saticisi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ugreen baya alisveris yaptim hepsi sorunsuz gerçekleşti
Karıştırmışım pardon

Top Bottom