Neler Yeni

Uygun fiyatli ve indirimli oyun firsatlari

DenizG101

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Deniz
Arkadaşlar selam, biliyorsunuz steam yakında dolara geçecek, gerçi daha dolara geçmeden bazı oyun fiyatları hâlihazırda uçmuş durumda. Bu durumdan dolayı sizlerle uygun fiyatlı ve kendimde beğendiğim oyunları paylaşmak istedim.

Syberia: the world before 69 TL;

Darkest dungeon 39 TL;

Bramble: the mountain king 85 TL;

Yakuza serisi;

Outer Wilds: Archaeologist Edition 113,75 TL;

Amnesia: the bunker 71,25 TL;

No man's sky 170 TL;

HITMAN World of Assassination 197,50 TL (pakette hitman reboot serisine ait 3 oyun var);

Metro saga bundle 170 TL;

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl;

Bence ön sipariş verilmesi gereken bir oyun, bu oyun ülkemizde ilk ön siparişe açıldığında 45 dolardan(345 TL) çıkmıştı. Oyun yapımcıları o zamandan beri hiç fiyat güncellemesi yapmadı ve bu yüzden oyunun fiyatı zamanla 12 dolar(345 TL) gibi bir fiyata düştü artık, bu yüzden steam dolar güncellemesinden önce alınabilir bence(ben kendim sipariş verdim şahsen). Unutmadan oyun şuanda yurtdışında 59.99 dolardan satılıyor bilginiz olsun.

Tomb Raider I-III Remastered 76,50 TL;

Eğer oyunları steam'den alma gibi bir takıntınız yoksa listede ki her oyunun fiyatı steam'e oranla çok çok uygun durumda.

Arenay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Arif Enes
Arkadaşlar selam, biliyorsunuz steam yakında dolara geçecek, gerçi daha dolara geçmeden bazı oyun fiyatları hâlihazırda uçmuş durumda. Bu durumdan dolayı sizlerle uygun fiyatlı ve kendimde beğendiğim oyunları paylaşmak istedim.

Syberia: the world before 69 TL;

Darkest dungeon 39 TL;

Bramble: the mountain king 85 TL;

Yakuza serisi;

Outer Wilds: Archaeologist Edition 113,75 TL;

Amnesia: the bunker 71,25 TL;

No man's sky 170 TL;

HITMAN World of Assassination 197,50 TL (pakette hitman reboot serisine ait 3 oyun var);

Metro saga bundle 170 TL;

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl;

Bence ön sipariş verilmesi gereken bir oyun, bu oyun ülkemizde ilk ön siparişe açıldığında 45 dolardan(345 TL) çıkmıştı. Oyun yapımcıları o zamandan beri hiç fiyat güncellemesi yapmadı ve bu yüzden oyunun fiyatı zamanla 12 dolar(345 TL) gibi bir fiyata düştü artık, bu yüzden steam dolar güncellemesinden önce alınabilir bence(ben kendim sipariş verdim şahsen). Unutmadan oyun şuanda yurtdışında 59.99 dolardan satılıyor bilginiz olsun.

Tomb Raider I-III Remastered 76,50 TL;

Eğer oyunları steam'den alma gibi bir takıntınız yoksa listede ki her oyunun fiyatı steam'e oranla çok çok uygun durumda.
Stalker 2 alinir mi sizce iyi olur mu oyun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,308
Üyeler
140,805
Son üye
aras114
Top Bottom