Neler Yeni

Uzaktaki odaya ethernet bağlama

Synac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Eren Çolak
Bilgisayarım normalde modemin hemen yanındaydı ancak şimdi yerini değiştirmek istediğim için daha uzak bir odaya taşıyorum bu odaya ethernet ile internet bağlamak istediğim de en az 10-15m kablo almam gerekiyor bunu daha az kablo uzunluğu ve mümkünse gözükmeden yapabileceğim ya da ethernet kullanmadan aynı hızı alabileceğim bir yöntem var mı

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Kaliteli bir wifi adaptörü alırsan ethernet ile hemen hemen aynı hızları alırsın.

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1
kanka bende öyle sanıyordum modemi bilgisayarın yanına taşıdım wifi adaptör ile 50 mb hız alırken şimdi 94 alıyorum
Ben wifi adaptörü ile denediğimde ethernet ile aynı hızları alıyorum.

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Serhat Çelik
Bilgisayarım normalde modemin hemen yanındaydı ancak şimdi yerini değiştirmek istediğim için daha uzak bir odaya taşıyorum bu odaya ethernet ile internet bağlamak istediğim de en az 10-15m kablo almam gerekiyor bunu daha az kablo uzunluğu ve mümkünse gözükmeden yapabileceğim ya da ethernet kullanmadan aynı hızı alabileceğim bir yöntem var mı
evinizde ethernet sistemi var mı bildiğin yani her odada ethernet girişi varsa modemin olduğu yerden takıp odandan bilgisayarına takabilirsin

FB RevoltHyper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Şahin Bora Kış
kanka yani adaptörle bağlanınca ping felan giriyordu şimdi kablo ile bağlı maks 50 60 ping sabit kasmıyor gıcık oluyordum
Modem Türk telekom, wifi adaptörünün markasını hatırlamıyorum siyah renkli böyle kıvrılabiliyor anten gibi.

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1
kanka yani adaptörle bağlanınca ping felan giriyordu şimdi kablo ile bağlı maks 50 60 ping sabit kasmıyor gıcık oluyordum
Benim internetim her türlü kötü olduğu için adaptör veya kablo farketmiyor yani

Trabzonlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
373
İsim
Ömerfaruk
kanka bende öyle sanıyordum modemi bilgisayarın yanına taşıdım wifi adaptör ile 50 mb hız alırken şimdi 94 alıyorum
Modem pc nin yanında dursun adaptörü ailen kullansın ben kullanıyorum 2 3 mbps azalıyor xiaomi wifi pro 100tl falan bir fiyat bandındaydı

yerçileği

80+ Bronze
var bütçe ne kadar ama ?

FB RevoltHyper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Şahin Bora Kış
aynen modemi pc yanında 1 genişletici var aile kullanıyor iyi oldu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri