Neler Yeni

Uzun süre bilgisayar kullanımında kullanılacak gözlükler

FrankEnsQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,013
İsim
''FrankEnsQ'' Derler.
Monitöre okadar yakın değilim ama tüm günüm neredeyse burda geçiyor gözümün yorulduğunu hissetmiyorum ama bi gözlük kullanımı olabilirmi? göz dinlendirici gözlükler olduğunu duymuştum önerileriniz varmı?

Uwr00@

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Uğur Aslan
Monitöre okadar yakın değilim ama tüm günüm neredeyse burda geçiyor gözümün yorulduğunu hissetmiyorum ama bi gözlük kullanımı olabilirmi? göz dinlendirici gözlükler olduğunu duymuştum önerileriniz varmı?
En yakın gozlukcuye gidip söylerseniz size uygun gözlüğü verir hocam. Bence gerekli kendimde kullanıyorum

FrankEnsQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,013
İsim
''FrankEnsQ'' Derler.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
En yakın gozlukcuye gidip söylerseniz size uygun gözlüğü verir hocam. Bence gerekli kendimde kullanıyorum
Gözümde herhangi bir bozulma yok derecelimi kullanıyorsun? maliyeti nedir?

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Musa ÖZ
Mavi filtreli gözlük alabilirsiniz hocam

Uwr00@

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Uğur Aslan
Gözümde herhangi bir bozulma yok derecelimi kullanıyorsun? maliyeti nedir?
Hocam ben dereceli kullanıyorum ama bilgisayar ve telefon kullandığım için onun için ayrı camlar oluyor onlardan kullanıyorum gözü rahatsız etmiyor diye, maliyeti ile ilgili bir bilgim yok gozlukcu tanıdık olduğu için bir para odemedim. Pahalı bir şey olacağını sanmıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,221
Üyeler
156,301
Son üye
Muhammed Hamdi
Top Bottom