Neler Yeni

Vakıfbanktan Paparaya para atma?

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,569
İsim
Kgn
Selamlar.Youtube Premium almayı düşünüyorum.Spotifyde kullandım zamanında şimdi birazda YT Pre kullanmayı düşünüyorum.1 ay ücretsiz zaten orası sıkıntı değil ama Papara ile yapmak istiyorum Vakıfbank hesabım var içinde de 21₺ var Paparaya içinde dursun diye Yt Pre ücretini koyacağım Ücreti 17 ₺ ben 17 ₺ mi yüklemem gerek,ondan sonra cashbackla %50 si geri gelecek öyle mi oluyor ve Vakıfbank hesabımdan Papara hesabıma parayı nasıl gönderebilirim?(2 hesapta benim adıma)

Rulep

80+ Gold
2 hesapta senin adınaysa sıkıntı yok internetten araştır nasıl atılacağını bilmiyorum yt pre de ücreti kesiyor sonra para iadesi yapıyor %50 ama 15 TL'ye kadar geri iade yapıyor

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,569
İsim
Kgn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 hesapta senin adınaysa sıkıntı yok internetten araştır nasıl atılacağını bilmiyorum yt pre de ücreti kesiyor sonra para iadesi yapıyor %50 ama 15 TL'ye kadar geri iade yapıyor
Teşekkürler aynen geri ödüyor yarısını geri alayım Trde yaşıyoruz nasıl olsa.Spotifydan mı devam etsem diye düşündümde vazgeçtim sonra eğer 3 ay 18₺ gelirse alırım gibi duruyor teşekkürler:)
Tamamdır teşekkürler :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
904,020
Üyeler
140,281
Son üye
lugyexs
Top Bottom