Neler Yeni

valo vs pubg mobilemi oyun öneriniz varsa yazabilirmisiniz

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,986
İsim
uwu
arkadaşlar valorant daha fazla sarıyor gibi ama bir yandan pubg mobiledeki hesabımda Sara 1075 karakter kuponu buz diyarı M416 (2svye) iskelet çekirdek m16(svye1) araç skinleri fln var yani anlicanız hesap güzel ve bu hesabımla 3.yılı doldurdum oyunu 5/6yıldır oynuyorum zamanında çok hile kullandım çok ban yedim ama oyuna sürekli devam edip para yatırdım sizce pubg mobileyi bırakıp valorant amı başlasam(şuan haftada 2/3 kez spike hücum oynayıp bırakıyorum) pubg mobilede oyunu bırakan çok kişi oldu başta Ersin Yekin/Coffin uwu /Jaddet/ve daha sayamadığım kişi emülatörde oynuyorum mobilde sizce her ikisinide oynamayıdamı bırakmalıım yoksa arada kafda dağıtmalık mı? şuan gta v oynuyorum ama bir süre sonra sıkıyo mod yükleyip siliyorum (araç/grafik/karakter) arkadaşlarım yok lgs yılım ama ders çalışınca sanki bir süre sonra sıkılıyorum notlarda pek iyi sayılmaz 380/400 arası deneme sonuçları önerdiğiniz oyunlar fln varsa yazın lütfen ama uzun olmasın gtav yi save dosyası yükleyerek bitirdim yoksa çok sıkıyodu

anonym0us

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,579
İsim
Anon
arkadaşlar valorant daha fazla sarıyor gibi ama bir yandan PUBG mobiledeki hesabımda Sara 1075 karakter kuponu buz diyarı M416 (2svye) iskelet çekirdek m16(svye1) araç skinleri fln var yani anlicanız hesap güzel ve bu hesabımla 3.yılı doldurdum oyunu 5/6yıldır oynuyorum zamanında çok hile kullandım çok ban yedim ama oyuna sürekli devam edip para yatırdım sizce PUBG mobileyi bırakıp valorant amı başlasam(şuan haftada 2/3 kez spike hücum oynayıp bırakıyorum) PUBG mobilede oyunu bırakan çok kişi oldu başta Ersin Yekin/Coffin uwu /Jaddet/ve daha sayamadığım kişi emülatörde oynuyorum mobilde sizce her ikisinide oynamayıdamı bırakmalıım yoksa arada kafda dağıtmalık mı? şuan gta v oynuyorum ama bir süre sonra sıkıyo mod yükleyip siliyorum (araç/grafik/karakter) arkadaşlarım yok lgs yılım ama ders çalışınca sanki bir süre sonra sıkılıyorum notlarda pek iyi sayılmaz 380/400 arası deneme sonuçları önerdiğiniz oyunlar fln varsa yazın lütfen ama uzun olmasın gtav yi save dosyası yükleyerek bitirdim yoksa çok sıkıyodu
hangisinden keyif alıyorsan onu oyna

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,986
İsim
uwu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,986
İsim
uwu

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,553
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Pc pubg oyna derim.Daha gerçekçi ve heyecanlı.Mobile bana mmorpg gibi gözüküyor.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,986
İsim
uwu

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru