Neler Yeni

Valorant Bronzdan Çıkamıyorum.

EfeAydin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Efe Aydın
Karşıya gelen smurflerden, takımımdaki instalocklardan, trollerden bıktım usandım. Her maç 30'a yakın vuruyorum ve sadece düelist de oynamıyorum cyhper, omen gibi kontrolcü karakterlerde oynamama rağmen gelen takımlar berbat ve karşıya gelen takımlarda çok iyi oluyor. Şu oyunun rezalet eşleştirme sisteminden bıktım.

Ekler

• image.png
    image.png
    1.1 MB · Hit: 32
  • image2.png
    image2.png
    1.1 MB · Hit: 21

SabriAbi1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Faruk
Bizene kardesim bundan

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
chade
eğer skin vs yoksa yeni hesap aç öyle oynamaya başla tekrardan. hesabın mmr ı yerlerdedir muhtemelen

Alraplox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Selçuk
İlgilendiği Kategoriler
spor eğitim goygoy konularına etiketleyebilirsiniz

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Burak
Karşıya gelen smurflerden, takımımdaki instalocklardan, trollerden bıktım usandım. Her maç 30'a yakın vuruyorum ve sadece düelist de oynamıyorum cyhper, omen gibi kontrolcü karakterlerde oynamama rağmen gelen takımlar berbat ve karşıya gelen takımlarda çok iyi oluyor. Şu oyunun rezalet eşleştirme sisteminden bıktım.
Her gün oynuyor isen hard core a bağlama boşuna sinir stres yaparsın Rank çıkmayı bırak r sini çıkamaz hale gelirsin relax takıl sakın oyna da bronzdan çıkılmiyor algısı yanlış bu arada öyle bir şey yok azimle oynayan demirden radiant a bile çıkabilir hiç bir zaman belli bir rankda kalmadım ranklar kara delik değil yada bataklık hiç değil elbette çıkarsın smurf maalesef gelir ona yapacak bir şey yok

Gurkanpiro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
981
İsim
Gurkan
dalgasına oynuyoz gumus 3 um saldım oynamıyom oynasam gold olurdum

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Burak
Şuan rank atmadım atsam en kötü bronz atar geçen sezon gümüş te saldım gold yapmadım gold 3 e geri çıkmam 1 günümü alır plat çıkmadım ama rahat çıkılıyor duo yada takımın varsa daha rahat çıkıyorsun

Marshal

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Valorant'taki eşleştirme sistemi seni bu kadar yorduysa umarım LoL oynamazsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Kemal
Valorantın rank sistemi berbat arkadşın yakınması gayet normal, oyun resmen dalga geçer gibi tam rank atlayacakken ard arda smürf hesapları yolluyor rakibe. Algoritması sinir bozucu.

Marshal

80+ Silver
En İyi Cevap
3
bulaşmadım bulaşmakta istemiyorum
Eşleştirme sisteminin rezalet olmasını geçtim, takımının performansı oyunun gidişatını direkt olarak etkiliyor. Valorant'ta takımı tek başına taşıma ihtimalin var fakat LoL'de mümkün değil.

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
500
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
İlk hesabım gümüşten cıkamıyordum tabi baya uzun süredir oynuyordum gelişmiştim. Yeni hesap acıp öyle denedim plat2 attı beni direkt.

Top Bottom