Neler Yeni

Valorant Donma sorunu

ErenDmr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren
Merhaba bir sorun hakkında sizden yardım alabilirmiyim ? Valorant oynarken Alt Tab yaptığım zaman Ekran donuyor hiç bir şeyle etkileşime giremiyorum, pc yeniden başlatınca sorun düzeliyor sadece, neden olabilir bil bilginiz varmıdır.

KlausM

80+ Silver
o sorun bende de vardı çok can sıkan bir durum bilgisayarı kitliyor resmen hiçbirşeye giremiyordum sorun şuan ben de yok ama nasıl çözdüğümü hatırlamıyorum valoranta girince sana ayarlarımı atabilirim belki sorunun çözülür

ErenDmr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
o sorun bende de vardı çok can sıkan bir durum bilgisayarı kitliyor resmen hiçbirşeye giremiyordum sorun şuan ben de yok ama nasıl çözdüğümü hatırlamıyorum valoranta girince sana ayarlarımı atabilirim belki sorunun çözülür
Olur. Atarsan sevinirim :)

haiko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
haiko haikoloji
Merhaba bir sorun hakkında sizden yardım alabilirmiyim ? Valorant oynarken Alt Tab yaptığım zaman Ekran donuyor hiç bir şeyle etkileşime giremiyorum, pc yeniden başlatınca sorun düzeliyor sadece, neden olabilir bil bilginiz varmıdır.
minidump dosyalarını atarsanız iyi olur.

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
yunusemre
hocam bu tur soruları konu dısına yazma uyarı yememen ıcın soyluyorum

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Mirhan Yalçın
pencerli tam ekran yapdığımda sorun büyük oranda çözülmüştü pencereli tam ekran yapmayı denediniz mi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,054
Üyeler
157,189
Son üye
wpceza
Top Bottom