Neler Yeni

Valorant Fps dususu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emirhan
Arkadaşlar öncelikle merhaba ben yaklaşık 2 gün önce 2.el Bi sistem aldım
Uzatmadan geciyim valorant ta aşırı bir fps düşüşü var Bu normal mi acaba diye bi
Sormak istiyorum İçinde Gtx 1050 ti var, yani boru değil velhasıl acaba ram den dolayı
Da olacağını düşünmekteyim içinde çift kanal 4x2 ram var ancak 1333 mhz değerinde
Ekran kartımda mi Bi arıza var yoksa ram mi yetersiz yoksa başka bisey mi lütfen cevaplarmisijiz

Sistem özellikleri:
Intel core i5 3470 3.20 gHz
Gtx 1050 TI 4Gb ekran kartı
2x4 Ram 1333 Mhz [marka bilinmiyor]

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,292
İsim
Kaan
valorant işlemci oyunu işlemcinde kötü sistemi kaça aldın

Celilkug

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Celil
Arkadaşlar öncelikle merhaba ben yaklaşık 2 gün önce 2.el Bi sistem aldım
Uzatmadan geciyim valorant ta aşırı bir fps düşüşü var Bu normal mi acaba diye bi
Sormak istiyorum İçinde Gtx 1050 ti var, yani boru değil velhasıl acaba ram den dolayı
Da olacağını düşünmekteyim içinde çift kanal 4x2 ram var ancak 1333 mhz değerinde
Ekran kartımda mi Bi arıza var yoksa ram mi yetersiz yoksa başka bisey mi lütfen cevaplarmisijiz

Sistem özellikleri:
Intel core i5 3470 3.20 gHz
Gtx 1050 TI 4Gb ekran kartı
2x4 Ram 1333 Mhz [marka bilinmiyor]
hocam öncelikle ekran kartı çok eskide kaldı gerçi çokda önemli değilde önemli olan işlemcidir valorantta ve işlemci çok kötü çok eski bi işlemci
onunla fps düşüşünü geçtim akıcı bi şekilde oynuyorsan gene iyi yani ram 8gb aslında o sisteme yetebilir ama mhz değeri çok düşük 3000tl ye kötü almıssın yapacak bişey yok sağlık olsun akıcı bi şekilde oynyorsan çok dert etme

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
biraz pahalı almışsınız DDR 2 mi sistem
DDR 3
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam öncelikle ekran kartı çok eskide kaldı gerçi çokda önemli değilde önemli olan işlemcidir valorantta ve işlemci çok kötü çok eski bi işlemci
onunla fps düşüşünü geçtim akıcı bi şekilde oynuyorsan gene iyi yani ram 8gb aslında o sisteme yetebilir ama mhz değeri çok düşük 3000tl ye kötü almıssın yapacak bişey yok sağlık olsun akıcı bi şekilde oynyorsan çok dert etme
İşlemci upgrage yapmami onerirmisin ?

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,292
İsim
Kaan
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emirhan
Anakartmin ne model oldugunuda bilmiyorum siz nerden anladınız ho

eski anakartın knk işlemcin ddr3 destekliyor
Hocam şuan bana ne önerirsiniz benim sistemi almadan önce zaten amacım oyun değildi, çizim yapmak için aldım ihtiyacımı karşılıyor ne yapmamı önerirsiniz sistemde nerdeyse hersey değişecek? Kasa desen kasa da aşırı dar zaten ısınma yapıyor test için the forest oynadım 70 derece ye kadar çıktı kart ancak dediğim gibi çizim için bana yetiyor.

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,292
İsim
Kaan
Hocam şuan bana ne önerirsiniz benim sistemi almadan önce zaten amacım oyun değildi, çizim yapmak için aldım ihtiyacımı karşılıyor ne yapmamı önerirsiniz sistemde nerdeyse hersey değişecek? Kasa desen kasa da aşırı dar zaten ısınma yapıyor test için the forest oynadım 70 derece ye kadar çıktı kart ancak dediğim gibi çizim için bana yetiyor.
sen anakart işlemci rami satışa koy toplu üstüne 1-1.5k ekle güzel bi ddr4 e geç

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emirhan
sen anakart işlemci rami satışa koy toplu üstüne 1-1.5k ekle güzel bi ddr4 e geç
Tamamdır bu arada öğrendim anakartın markası
dell cbx3 diye bi marka ve sadece 800 mhz destekliyormus sanırım ben biraz kazıklandim ya ama olsun teşekkürler arkadaşlar herkese

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,292
İsim
Kaan
Tamamdır bu arada öğrendim anakartın markası
dell cbx3 diye bi marka ve sadece 800 mhz destekliyormus sanırım ben biraz kazıklandim ya ama olsun teşekkürler arkadaşlar herkese
aldığın fiyata koy bence sistemi direk full sat

Top Bottom