Neler Yeni

Valorant hesabım ne kadar eder?

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Hazer
Arkadaşlar selam, Konu başlıkta ki gibi hesabım ne kadar eder satmayı düşünüyorum ilk mailli vereceğim içindekileri aşağı bırakıyorum tahmini fiyatları söylerseniz çok sevinirim.

Elo: Immortal 1
Skinler : RGX Kelebek - Yağmacı Vandal - Oni Vandal - Özel Harekat Phantom - Kaos'un Başlangıcı Operator (Gelişmemiş) - Fatih Marshall - Anomali Sheriff - Sihirpunk Ghost (Gelişmemiş) / BP Skinleri
Battlepass: Var (Full)
Karakter Sayısı: 8

Son düzenleme:

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Burak
Arkadaşlar selam, Konu başlıkta ki gibi hesabım ne kadar eder satmayı düşünüyorum ilk mailli vereceğim içindekileri aşağı bırakıyorum tahmini fiyatları söylerseniz çok sevinirim.

Skinler : Yağmacı Vandal - Oni Vandal - Özel Harekat Phantom - Kaos'un Başlangıcı Operator (Gelişmemiş) - Fatih Marshall - Anomali Sheriff - Sihirpunk Ghost (Gelişmemiş) / BP Skinleri
en fazla edeceği 750 karakter sayısı az bıç yok belli ki radyant puanı da yok

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Hazer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bıç var hocam koymayı unutmuşum bide 750 ₺ bu skinleri kimse hesabına alamaz hepsini bide immo elo yani ama teşekkür ederim.

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Burak
Bıç var hocam koymayı unutmuşum bide 750 ₺ bu skinleri kimse hesabına alamaz hepsini bide immo elo yani ama teşekkür ederim.
knk immo elo olması fiyata çok bir etken etmez bıçakla baraber 1000 tl edeceğini düşünüyorum Radyant puanı yok o baya önemli fiyatta

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Hazer
knk immo elo olması fiyata çok bir etken etmez bıçakla baraber 1000 TL edeceğini düşünüyorum Radyant puanı yok o baya önemli fiyatta
Radyant puanı önemli ama elo önemli değil anladım :D

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Burak

MapuscanK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Devrim Karataş

Skinler : RGX Kelebek - Yağmacı Vandal - Oni Vandal - Özel Harekat Phantom - Kaos'un Başlangıcı Operator (Gelişmemiş) - Fatih Marshall - Anomali Sheriff - Sihirpunk Ghost (Gelişmemiş) / BP Skinleri
1000tlye gider bence

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Hazer

roahawks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
sefa uçak
vp fiyatlarından sonra 1250 eder bence tok satıcıysan daha pahalıya bile satarsan hayat artık ucuz değil 😀

MapuscanK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Devrim Karataş
vp fiyatlarından sonra 1250 eder bence tok satıcıysan daha pahalıya bile satarsan hayat artık ucuz değil 😀
içindekilere baktığında eder ama satarken millet o fiyattan almıyor yüksek mebla yatırılmış hesaplarda yatırdığın paranın %70 ine koyarsan hızlıca satılıyor

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Peki bu ne eder hocam

Vandal: Yağmacı-Asil-Kaos-Zamanın Ötesi
Phantom: Yağmacı-Zamanın Ötesi-Champions
Bıçak: Zamanın Ötesi-Yağmacı Karambit-Champions Kelebek

Ek olarak: Yağmacı ve zamanın ötesi şerif / Yağmacı Ghost / Yağmacı Spectre / Yağmacı Operatör

Aklıma gelenler bunlar diğer abuk subuk şeyleri saymıyorum.

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Burak
Peki bu ne eder hocam

Vandal: Yağmacı-Asil-Kaos-Zamanın Ötesi
Phantom: Yağmacı-Zamanın Ötesi-Champions
Bıçak: Zamanın Ötesi-Yağmacı Karambit-Champions Kelebek

Ek olarak: Yağmacı ve zamanın ötesi şerif / Yağmacı Ghost / Yağmacı Spectre / Yağmacı Operatör

Aklıma gelenler bunlar diğer abuk subuk şeyleri saymıyorum.
bak işte bu yüksek eder champions skinleri değerli radyanit puanı falan kaç bu arada
ort 2000-2500 edebilir championstan dolayı tam bir rakam veremiyorum ama alıcı olarak baktığımda bu fiyata alabilirim.
bununla alakalı sitelerden karşılaştırma yapabilirsin ben genelde tam site ismi vermeden gamer'le başlayan siteden bakıyorum

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
bak işte bu yüksek eder champions skinleri değerli radyanit puanı falan kaç bu arada
ort 2000-2500 edebilir championstan dolayı tam bir rakam veremiyorum ama alıcı olarak baktığımda bu fiyata alabilirim.
bununla alakalı sitelerden karşılaştırma yapabilirsin ben genelde tam site ismi vermeden gamer'le başlayan siteden bakıyorum
Radayanit kalmadı harcadım hepsini, artık skin ve savaş bileti bile almıyorum hesaptakiler yetiyor diye. Zaten satmayı düşünmüyorum sadece ne kadar eder diye merak ettim, teşekkürler

Top Bottom