Neler Yeni

Rehber Valorant HWID Ban Kaldırma! (Henüz Paylaşılmadı)

Bergee

80+ Silver
Valorant hwid ban kaldırmayı an itibariyle bulmuş durumdayım Gigabyte anakartlarında %100 etki gösteriyorken diğer anakartlarda etkisi bilinmiyor. Eğer forumda böyle şeylerin paylaşımı yasak değilse hemen paylaşabilirim güzel bir rehber oluşturup.

Sebepsizce 2. hwid banımı yedikten sonra artık böyle yöntemlere başvurmak zorunda kaldığım için ve riotun hala bununla ilgili bir çalışması olmaması üzerine bu yöntemi paylaşma gereği duyduğumu belirtmek isterim. Kesinlikle hile kullanarak ban yiyen biri değilim hesabıma nereden baksanıza 1000₺ civarı para yatırmışım neden o hesapta gidip hile kullanıp kalıcı ban yeme riskini göze alayım? Her neyse izin var ise dediğim gibi paylaşacağım.

@Abdullah Hacıgül @Mehmet Yılmaz

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,621
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Bu tarz şeyler suç bu arada haberin olsun, şirketlerin sana dava açma hakkı doğuyor yani sakın bu tarz şeyler paylaşmayın.

Bergee

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu tarz şeyler suç bu arada haberin olsun, şirketlerin sana dava açma hakkı doğuyor yani sakın bu tarz şeyler paylaşmayın.
Biz neden açamıyoruz peki dava? O kadar para yatırmışım hesaba hile kullanmadığım halde kullanmadığım bir şeyden kalıcı ban yiyor hesabım emek var para yatırılmış hesap benim de dava açma hakkım olması gerekmiyor mu?

• Beğen
Reaksiyonlar: Sh1n

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,621
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Biz neden açamıyoruz peki dava? O kadar para yatırmışım hesaba hile kullanmadığım halde kullanmadığım bir şeyden kalıcı ban yiyor hesabım emek var para yatırılmış hesap benim de dava açma hakkım olması gerekmiyor mu?
Para vermen bir şeyi değiştirmiyor, oyunun sözleşmesini ihlal ettiğini iddia ediyorlar herhangi bir şey yapamazsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,543
İsim
Burak Karadağ
Regedit'te HWID ile ilgili eskiden bir oynama yapılıyordu ama Valorant'ta ki banı çözecek bir şey olduğunu sanmıyorum

Bergee

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Para vermen bir şeyi değiştirmiyor, oyunun sözleşmesini ihlal ettiğini iddia ediyorlar herhangi bir şey yapamazsın.
Ama iddia ediyor bir kanıt yok? Neden ban yediğimi ben dahil onlarda bilmiyor sadece 3. yazılım parti uygulamalar deyip geçiştiriyorlar halbu ki öyle bir şey kullandığım da yok :D Vanguard vanguard deyip duruyorlar ama gördüğüm en saçma anti-cheat.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Regedit'te HWID ile ilgili eskiden bir oynama yapılıyordu ama Valorant'ta ki banı çözecek bir şey olduğunu sanmıyorum
Ben 3 ay hwid almışım :D Ve bugün kaldırdım. Bundan sonra da gerçekten hile satın alıp kullanacağım respect to respect bu saatten sonra :D Kullanmadan 2. hwid yasağım bu 3 ay bir kere bekledim bir 3 ay daha bekleyemezdim. Şimdi hile satın alıp gerçekten kullanacağım :) Zaten hilelerin içeriğinde hwid spoofer bulunduğundan sadece hesap banı yiyeceğim yersem ama legit oynayacağım için çok zor olacaktır hile olduğumu anlamaları :)

Maykıl

80+ Silver
Ama iddia ediyor bir kanıt yok? Neden ban yediğimi ben dahil onlarda bilmiyor sadece 3. yazılım parti uygulamalar deyip geçiştiriyorlar halbu ki öyle bir şey kullandığım da yok :D Vanguard vanguard deyip duruyorlar ama gördüğüm en saçma anti-cheat.

Ben 3 ay hwid almışım :D Ve bugün kaldırdım. Bundan sonra da gerçekten hile satın alıp kullanacağım respect to respect bu saatten sonra :D Kullanmadan 2. hwid yasağım bu 3 ay bir kere bekledim bir 3 ay daha bekleyemezdim. Şimdi hile satın alıp gerçekten kullanacağım :) Zaten hilelerin içeriğinde hwid spoofer bulunduğundan sadece hesap banı yiyeceğim yersem ama legit oynayacağım için çok zor olacaktır hile olduğumu anlamaları :)
4 kere hileden ban yedim hepsini actilar hepside sinirsizdi ticket atman yeterli

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,543
İsim
Burak Karadağ

İntikamcı seni 😂 ama o haksız ban için gerçekten hakediyorlar küfürü. Hiç kusura bakmadınlar. Yanlış prensip. Valve onlara bin çeker

Bergee

80+ Silver
4 kere hileden ban yedim hepsini actilar hepside sinirsizdi ticket atman yeterli
Attım 2. hwid banım ve bir kere kullanmadım. Ama gerçekten paraya kıyıp güzel bir hile satın alıp anasını seveceğim riotun :)

İntikamcı seni 😂 ama o haksız ban için gerçekten hakediyorlar küfürü. Hiç kusura bakmadınlar. Yanlış prensip. Valve onlara bin çeker
Valve adamdır.

Eren_Y

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Eren Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
oyun yardım pc toplama vb.
Instagram
https://www.instagram.com/m_upt.eren/
Steam
https://steamcommunity.com/id/jiqitter/
Twitter
hamdieren10
Discord
Capon#5386
hocam bir gün int cafedeyken wallhack acan bi adam vardı adamı dövmüştük iyi hatırlıyorum sonra da kovduk savunması da seninki gibiydi sorunun varsa riotla hallet neden insanların oyununu çöp ediyorsun herkrs orda sinir krizi geçirmişti faceit rank 10 a kas karşına 3 kurusluk adam gelsin para verdi diye oyununun icine etsin savunması da baskaları da kullanıyor* baskası kullanmasa ben kullanmazdım bu zamana kadar kullanmadım bıktım usandım demişti senin dediğin şeyle aynı sey nerdeyse mantıksız keske yanında olsam.

Bergee

80+ Silver
hocam bir gün int cafedeyken wallhack acan bi adam vardı adamı dövmüştük iyi hatırlıyorum sonra da kovduk savunması da seninki gibiydi sorunun varsa riotla hallet neden insanların oyununu çöp ediyorsun herkrs orda sinir krizi geçirmişti faceit rank 10 a kas karşına 3 kurusluk adam gelsin para verdi diye oyununun icine etsin savunması da baskaları da kullanıyor* baskası kullanmasa ben kullanmazdım bu zamana kadar kullanmadım bıktım usandım demişti senin dediğin şeyle aynı sey nerdeyse mantıksız keske yanında olsam.
Benim savunmam bu değil benim savunmam kullanmadığım halde kullandı olarak kullanmamam :D Ayrıca 1000 lira yatırdığım hesapta niye kullanayım geri zekalı mıyım ben? Herkes kullanıyor diye değil kullanmadığım halde ban yediğim için o oyuna yatırdığım 1000 lirayı hileye yatırıcam en azından ban yemem spooferlar sayesinde :) Neyin beni banladığını da söylemiyorlar. Ticket atmadım mı sanıyorsun 2. hwidim bu arka planda çalışan neyin buna sebep olduğunu kendileri bile bilmiyor :D Yanımda olsan ne yapacaksın kavga mı edeceğiz? 1000 liram gitmiş sen ne boş yapıyorsun? Hile kullandığım bir oyuna para mı yatırırım :D Sende şuan onunla beni kıyaslıyorsun ve boş yapıyorsun twitch'te yayın açıyordum bir zamanlar ilk hwid banımı alana kadar gir bak kullansam anlarsın zaten :D Keşke canlı yayındayken ban yeseydim de bu lafları ağzına ağzına tıksaydım denk gelmiyor ki işte :D

Not; Asla hile kullananları savunmuyorum savunmamda

Bergee

80+ Silver
Hesap hala aktif şekilde ban yemedi devam ediyor :D Harbi işe yaradı :D

1656118310135.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
968,378
Üyeler
153,040