Neler Yeni

Valorant için ortalama 500 FPS F/P sistem

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emre Pehlevan
Merhaba arkadaşlar öncelikle valorant oyununda daha iyi liglere çıkmak istiyorum bilgisayarım yetersiz kalıyor artık bunun için sizlerden öneri bekliyorum F/P ortalama 500 FPS verecek bilgisayar bileşenleri önerebilir misiniz?

Phanzox

80+ Silver
Merhaba arkadaşlar öncelikle valorant oyununda daha iyi liglere çıkmak istiyorum bilgisayarım yetersiz kalıyor artık bunun için sizlerden öneri bekliyorum F/P ortalama 500 FPS verecek bilgisayar bileşenleri önerebilir misiniz?
Bütçe alalım.

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Eagle
hocam siz 500 fps alsanız bile montörünüz kaç hz ise okadar fps alırsınız yani gidip 144 hz ekranlı bir bilgisayar 500 fps veren kasa mantıklı değil o 500 sadece paradan ibaret olur ha ne mantıklı olur 365 hz monitör alırsın durumun iyiyse ve de 400 fps altı vermeyen bir kasa toplarsın olur biter

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emre Pehlevan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam siz 500 fps alsanız bile montörünüz kaç hz ise okadar fps alırsınız yani gidip 144 hz ekranlı bir bilgisayar 500 fps veren kasa mantıklı değil o 500 sadece paradan ibaret olur ha ne mantıklı olur 365 hz monitör alırsın durumun iyiyse ve de 400 fps altı vermeyen bir kasa toplarsın olur biter
hocam 360hz 0,5ms monitor de alıcagım ortalama 500 fps veren oyunucu pcsi toplamak istiyorum

Phanzox

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emre Pehlevan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O bütçe biraz fanteziye kaçar bu tarz bir şey uygundur.
Ancak toplama olur derseniz o fiyata kral ddr5 sistem dizilir.
toplama da olur farketmez 35k falan olursa cok iyi olur benim için

Phanzox

80+ Silver
toplama da olur farketmez 35k falan olursa cok iyi olur benim için
Yaklaşık 38k yapıyor.
İşlemci:
Soğutucu:
Anakart:
Ram:
Ekran kartı:
Ssd:
Kasa:
Psu:

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,363
İsim
Olcay akbulut
Yaklaşık 38k yapıyor.
İşlemci:
Soğutucu:
Anakart:
Ram:
Ekran kartı:
Ssd:
Kasa:
Psu:
hazır bütçesi varken ekran kartını nvidia alabilir bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emre Pehlevan
Yaklaşık 38k yapıyor.
İşlemci:
Soğutucu:
Anakart:
Ram:
Ekran kartı:
Ssd:
Kasa:
Psu:
yardımcı oldugun için cok teşekkür ederim ekran kartını nvdia yapabilseydik ne koyardın yada işlmeciyi ryzen 7 7700x falan koysak powerı mı yükseltmek gerekir

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,363
İsim
Olcay akbulut
12gb 4070ti'a 20k vermeyi mantıksız buluyorum.Haa ikinci el olur derse 12-13k'ya çok rahat 3090 bulunabilir.
hocam bende amdnin driver sorunlarını riske atmayı mantıksız buluyorum ki amd sadece ekran kartı, nvidia kart ile beraber bir sürü teknoloji geliyor. Gerçi alacak kişinin kararı, amd istiyorsa amd alsın

Phanzox

80+ Silver
yardımcı oldugun için cok teşekkür ederim ekran kartını nvdia yapabilseydik ne koyardın yada işlmeciyi ryzen 7 7700x falan koysak powerı mı yükseltmek gerekir
Rtx4070ti koyulabilir. Psu yükseltmeye gerek yok.
hocam bende amdnin driver sorunlarını riske atmayı mantıksız buluyorum ki amd sadece ekran kartı, nvidia kart ile beraber bir sürü teknoloji geliyor. Gerçi alacak kişinin kararı, amd istiyorsa amd alsın
Kişisel tercih ben olsam amaç oyun ise amd alırdım ancak nvidada tercih edilebilir.

Top Bottom