Neler Yeni

Valorant kullanıcı adı sorunu

ilobdr18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İlyas Bodur
Selam arkadaşlar ilk sahibi olduğum valorant hesabıma en son dün girdim, bugün girmeyi denediğimde kullanıcı adı veya şifre hatalı diyor. Şifreyi unuttum diyince hiçbir epostama kod gelmiyor, kullanıcı adımj unuttum diyince epostalarda eski hesaplarımın kullanıcı adı gözüküyor, ilk maili, kurtarma maili, telefon numarası, ilk mailin kurtarma epostasına kadar her şey bende kurtarma aracı gibi bir şey kullandım riot destek kısmından onu bekliyorum nedeni ne olabilir, hesabımı geri alabilirmiyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
kemal kılıçdaroğlu
benimde 1hesap böyle gitmişti çok sakat bi oyun ilk çıktığından beri

Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
kemal kılıçdaroğlu
hocam çok sıkıntılı oyun ya eski sistemimde hiçbir oyunda drop yaşamazken bunda çok oluyodu birde oyun çöküp duruyordu aklıma bişe gelse yap dicem ama bişede gelmiyo riota ticket atabilirsin aklıma bu geliyo en fazla

ilobdr18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İlyas Bodur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam çok sıkıntılı oyun ya eski sistemimde hiçbir oyunda drop yaşamazken bunda çok oluyodu birde oyun çöküp duruyordu aklıma bişe gelse yap dicem ama bişede gelmiyo riota ticket atabilirsin aklıma bu geliyo en fazla
Hesaba kayıtlı olan tüm epostalara ve telefona erişimim var hesap çalınırsa riot oyunlarına son veririm 😄

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,821
Üyeler
156,845
Son üye
TheMoonEren
Top Bottom