Neler Yeni

valorant maça geç girme sorunu

F3ys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
yusuf duyum
selam arkadaslar bilgisayarım eski ama zamanının güçlü pclerinden eskiden valoda gram sorun olmazdı artık maça geç filah giriyor ban yiyorum sürekli olarak düzeltme yolu bulamadım sizlere danıstım umaım cozum buluruz tesekkur ederim

RTX 4060 TI

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
kaanzi
selam arkadaslar bilgisayarım eski ama zamanının güçlü pclerinden eskiden valoda gram sorun olmazdı artık maça geç filah giriyor ban yiyorum sürekli olarak düzeltme yolu bulamadım sizlere danıstım umaım cozum buluruz tesekkur ederim
Ayarları minimum yap grafik kalitesini düşür olmazsa eğer unlost fps arttırma izle yine olmazsa laptop tahtalı köye gitsin

F3ys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
yusuf duyum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
zaten grafikler öyle sadece maça geç giriyor yoksa 180 fps

KYLORIN90

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Eymen

F3ys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
yusuf duyum
dostum konuyu yükseltsene neden 3tane konu açıyorsun?
kral anladık silerim yardım etmenizi bekliyorum sevinirim silicem pardon sadece yardıma ihtiyacım var
Mesaj otomatik birleştirildi:

onun yerine yadımcı olsanız sevinceğim

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Rıfat Toklu
Oyun HDD ye falan kuruluysa ondan yapar SSD varsa SSD ye aktar bunun haricinde aklıma bişey gelmedi

F3ys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
yusuf duyum
Oyun HDD ye falan kuruluysa ondan yapar SSD varsa SSD ye aktar bunun haricinde aklıma bişey gelmedi
kral öncelikle sana tessekur ederim ssd var bi ara denedim ikisindede baktım valo dosyası var silip en basından kursam olurmu

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Rıfat Toklu
kral öncelikle sana tessekur ederim ssd var bi ara denedim ikisindede baktım valo dosyası var silip en basından kursam olurmu
En garantisi o olur sil SSD ye yükle

F3ys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
yusuf duyum
kral kontrol ettimde zamanında hdd ben hdd temizlemek için ssd almısım ssd az yer varmıs gtv5 varmıs onu silimmi yoksa direk ssd temizlimmi bide ssd daha cok alan olsun hdd demi

En garantisi o olur sil SSD ye yükle
kral kontrol ettimde zamanında hdd ben hdd temizlemek için ssd almısım ssd az yer varmıs gtv5 varmıs onu silimmi yoksa direk ssd temizlimmi bide ssd daha cok alan olsun hdd demi

Ayarları düşür düzeltebilir ssd önemli tabii
kral hdd daha cok alanmı olmalı ssd daha mı cok alan olmalı yani hangisin içi bos olmalı

Top Bottom